Lista klubów piłkarskich

1.

1.FC Chronstau Chrząstowice

2.

1.FC Katowice

3.

1920 Mosina

4.

Absolwent Domaszewnica

5.

Advit Łętownia

6.

Advit Wiązowna

7.

AF Brzoza

8.

Agape Białołęka (Warszawa)

9.

Agat Jegłownik

10.

Agra Nowe Ostrowite

11.

Agra Zawada

12.

Agrikola Klimontów

13.

Agro Chotyniec

14.

Agroplon Głuszyna

15.

Agros Suchawa

16.

Agrosport Leśna Podlaska

17.

Ajaks Częstochowa

18.

Ajax Leśniewo

19.

Ajax Rojów

20.

Akademia Reissa

21.

Akcja Jastrzębia

22.

AKS Mikołów

23.

AKS Niwka Sosnowiec

24.

AKS SMS Łódź

25.

AKS Strzegom

26.

AKS Ujanowice

27.

Alabaster Łopuszka Wielka

28.

Albatros Biszcza

29.

Albatros Jaśkowice Legnickie

30.

Albatros Lubiel

31.

Albatros Szufnarowa

32.

Albor Borki Małe

33.

Aleksandria Aleksandrów

34.

Alfa Jaromirowice

35.

Alfa Kleszczów

36.

Alfa Siedliska

37.

Alit Ożarów

38.

Alkas Aleksandria

39.

Alwa Brody Małe

40.

Amator Babica

41.

Amator Bobrowniki

42.

Amator Golce

43.

Amator Kiełpno

44.

Amator Leopoldów Rososz

45.

Amator Maszewo

46.

Amator Paszyn

47.

Amator Rudziniec

48.

Amator Wierzchowice

49.

Amatorzy Zapolice

50.

Ambrozja Bogdaszowice

51.

Amesko Szczytkowice

52.

Amfibolit Leszczyniec

53.

Amigo Przyjaźń

54.

Amigos Warszawa

55.

Amur Wilga

56.

Andaluzja Brzozowice-Kamień

57.

Andoria Mircz

58.

Andrespolia Wiśniowa Góra

59.

Anioły Garczegorze

60.

Anprel Nowa Wieś

61.

Antares Zalasewo

62.

AON Rembertów (Warszawa)

63.

AP Brychczy Warszawa

64.

AP KP Gdynia

65.

AP Marcovia Marki

66.

AP Oleśnica

67.

AP Oleśnica

68.

AP Sopot

69.

AP Żyrardów

70.

Apis Jędrzychowice

71.

Aquila Szczecin

72.

Arka Albigowa

73.

Arka Babice

74.

Arka Gdynia

75.

Arka Kiekrz

76.

Arka Mierzęcin

77.

Arka Nowa Sól

78.

Arka Pawłów

79.

Arka Prusewo

80.

Arkadia Malechowo

81.

Arkadia Olszyny

82.

Arkonia Pomysk Wielki

83.

Arkonia Szczecin

84.

Armatura Kraków

85.

AR-TIG Huta Dąbrowa

86.

Artmax Pikulice

87.

Arto Trzcianka

88.

AS Pieski

89.

AS Pomorze Gdańsk

90.

Astoria Szczerców

91.

Astra Krotoszyn

92.

Astra Leśniowice

93.

Astra Medynia Głogowska

94.

Astra Piekoszów

95.

Astra Spytkowice

96.

Astra Ustronie Morskie

97.

Astra Zduny

98.

Asy Zakopane

99.

Atom Grądy-Goświnowice

100.

Atom Januszewice

101.

ATS Wojbórz

102.

Atut Podborze

103.

Augustyn Wrocław

104.

Ava Grądy

105.

Avenir Jabłonna

106.

Avia Kamionki

107.

AVIA Ozorowice

108.

Avia Siedlnica

109.

Avia Świdnik

110.

Avista Łążyn

111.

Awdaniec Pakosław

112.

Azalia Brzóza Królewska

113.

Azalia Wola Zarczycka

114.

Az-Bud Komarówka Podlaska

115.

 AZS Politechnika Świętokrzyska

116.

Babia Góra Lipnica Wielka

117.

Babia Góra Sucha Beskidzka

118.

Bad Boys Zastawie

119.

Bajgiel Będzino

120.

Bałtyk Gdynia

121.

Bałtyk Gostyń

122.

Bałtyk Koszalin

123.

Barka Breń Osuchowski

124.

Barkas Tolkmicko

125.

Bartnik Myszyniec

126.

Barton Barcino

127.

Barycz Janków Przygocki

128.

Barycz Milicz

129.

Barycz Sułów

130.

Baszta Przedecz

131.

Baszta Rytwiany

132.

Baszta Zawada

133.

Bazalt Piotrowice

134.

BCS Zawoja

135.

Bednarska Warszawa

136.

Beniaminek Starogard Gdański

137.

Beskid Andrychów

138.

Beskid Bożnów

139.

Beskid Brenna

140.

Beskid Gilowice

141.

Beskid Godziszka

142.

Beskid Posada Górna

143.

Beskid Równe

144.

Beskid Skoczów

145.

Beskid Tokarnia

146.

Beskid Żegocina

147.

Biali Biały Dunajec

148.

Biali Sądów

149.

Biała Brunary

150.

Biała Gwiazda Krasice

151.

Biała Lubaszowa

152.

Białka Biała Rawska

153.

Biało-Czerwoni Kaszyce

154.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

155.

Biały Orzeł Mieroszów

156.

Bibiczanka Bibicze

157.

Biebrza Goniądz

158.

Bielany Biedrzychowice

159.

Bielawianka Bielawa

160.

Bieszczady Jankowce

161.

Bieszczady Ustrzyki Dolne

162.

Bieżanowianka Kraków

163.

Bio-Sad Sadkowice

164.

Bizon Bąkowice

165.

Bizon Cerkwica

166.

Bizon Jeleniec

167.

Bizon Kurznie

168.

Bizon Medyka

169.

Bizon Wilkowo

170.

BKS Bogucin

171.

BKS Borów

172.

BKS Bydgoszcz

173.

BKS Jagiellonia

174.

BKS Stal Bielsko-Biała

175.

Blask Odrzywół

176.

Błażowianka Błażowa

177.

Błędno Nądnia

178.

Błękit Cyców

179.

Błękit Pniewo

180.

Błękit Żołynia

181.

Błękitni Bodzanów

182.

Błękitni Chruszczyny

183.

Błękitni Chwalimierz

184.

Błękitni Ciosny

185.

Błękitni Czułówek

186.

Błękitni Dmosin

187.

Błękitni Dobiegniew

188.

Błękitni Dys

189.

Błękitni Falniów

190.

Błękitni Futory

191.

Błękitni Gąbin

192.

Błękitni Główczyce

193.

Błękitni Gniechowice

194.

Błękitni Gonne Małe

195.

Błękitni Grzęska

196.

Błękitni Herby

197.

Błękitni Jaryszów

198.

Błękitni Jasienica

199.

Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

200.

Błękitni Kąkolewo

201.

Błękitni Kierz

202.

Błękitni Kmiecin

203.

Błękitni Korytów

204.

Błękitni Kościelec

205.

Błękitni Kotowice

206.

Błękitni Krzeczów

207.

Błękitni Krzeczyn

208.

Błękitni Kuźnica Czarnkowska

209.

Błękitni Libidza

210.

Błękitni Lubięcin

211.

Błękitni Lubno

212.

Błękitni Maćkówka

213.

Błękitni Mąkolno

214.

Błękitni Modlnica

215.

Błękitni Motarzyno

216.

Błękitni Niedźwiedź

217.

Błękitni Obsza

218.

Błękitni Olbrachtów

219.

Błękitni Ołobok

220.

Błękitni Orneta

221.

Błękitni Owiesno

222.

Błękitni Owińska

223.

Błękitni Pasym

224.

Błękitni Pawłów Trzebnicki

225.

Błękitni Pełkinie

226.

Błękitni Pierściec

227.

Błękitni Podwiesk

228.

Błękitni Pomierzyn

229.

Błękitni Przecza

230.

Błękitni Pustków Wilczkowski

231.

Błękitni Raciąż

232.

Błękitni Ropczyce

233.

Błękitni Rozmierz

234.

Błękitni Rudołowice

235.

Błękitni Sarnik

236.

Błękitni Sarnów

237.

Błękitni Siedlanka

238.

Błękitni Siedlce

239.

Błękitni Siedliszowice

240.

Błękitni Słotwina

241.

Błękitni Stare Pole

242.

Błękitni Stargard

243.

Błękitni Stary Jarosław

244.

Błękitni Stoczek

245.

Błękitni Studniska

246.

Błękitni Tarnów

247.

Błękitni Toporów

248.

Błękitni Trzygłów

249.

Błękitni Wierzbna

250.

Błękitni Wierzbnica

251.

Błękitni Wronki

252.

Błękitni Zabłocie

253.

Błękitni Zalesie

254.

Błękitni Żeglce

255.

Błękitni/Korona Klewki

256.

Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo

257.

Błonianka Błonie

258.

Błonie Barwice

259.

Błysk Aleksandrów

260.

Błysk Daniszyn

261.

Błysk Górki

262.

Błysk Kuźniczysko

263.

Błysk Studzionki

264.

Błysk Zedermanie

265.

Błyskawica Bronisławki

266.

Błyskawica Dragomyśl

267.

Błyskawica Jaromierz

268.

Błyskawica Kacwin

269.

Błyskawica Kalno

270.

Błyskawica Kluki

271.

Błyskawica Kończyce Wielkie

272.

Błyskawica Lenartowice

273.

Błyskawica Lipie Góry

274.

Błyskawica Lubinicko

275.

Błyskawica Luboszyce

276.

Błyskawica Lucień

277.

Błyskawica Łuczyce

278.

Błyskawica Marcówka

279.

Błyskawica Myślachowice

280.

Błyskawica Nieżychowo

281.

Błyskawica Postolin

282.

Błyskawica Proszówki

283.

Błyskawica Reda-Redkowo Dolne

284.

Błyskawica Rozbórz

285.

Błyskawica Rożniatów

286.

Błyskawica Warszawa

287.

Błyskawica Wyciąże (Kraków)

288.

Błyskawice Szewce

289.

Błyskwica Kolbark

290.

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

291.

Bobry Wojanów

292.

Bobrzanie Bolesławiec

293.

Bocheński KS

294.

Bocian Boćki

295.

Bodzos Podgrodzie

296.

Bolesław Bukowno

297.

Borkovia Borek Wielki

298.

Borkowianka Borek

299.

Borkowianka Borek Szlachecki

300.

Borowiak Czersk

301.

Borowianka Borowa

302.

Borowiec Straszęcin

303.

Borowik Bachowice

304.

Borowik Szczejkowice

305.

Borusja Boruja Kościelna

306.

Boruta Kuczbork

307.

Boruta Zgierz

308.

Bory Pietrzykowice

309.

Bosko Sulęcin

310.

Boxmet Piskorzów

311.

Bóbr Bobrowice

312.

Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka

313.

Bóbr Marciszów

314.

Bóbr Opawa

315.

Bóbr Tłuszcz

316.

Bór Dąbie

317.

Bór Dębno

318.

Bór Oborniki Śląskie

319.

Bór Regut

320.

Bór Zaodrze Oława

321.

Brat-Cukrownik Siennica Nadolna

322.

Bratek Bratkowice

323.

Bratniak Kraków

324.

Brda Przechlewo

325.

Brda Rytel

326.

Brenewia Wijewo

327.

Bronowianka Kraków

328.

Bronowice Lublin

329.

Bronowicki KS Kraków

330.

Broń Radom

331.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

332.

Brunatni Sieniawa

333.

Bryza Reńsko

334.

Bryza Sztutowo

335.

Brzezina Osiek

336.

Brzostowianka Brzostek

337.

Brzoza Brzezówka

338.

Brzozovia Brzozów

339.

Bucovia Bukowa

340.

Budovia Budy Łańcuckie

341.

Budowlani Gozdnica

342.

Budowlani Jazowsko

343.

Budowlani Lubsko

344.

Budowlani Murzynowo

345.

Budowlani Strojec

346.

Budowlani Wojcieszów

347.

Bug Hanna

348.

Bug Wyszków

349.

Buk Rudy Wielkie

350.

Bukowa Jastkowice

351.

Bukowianka Bukowsko

352.

BUKS Barczewo

353.

BUKS Pruszków

354.

Burza Borowa Wieś (Mikołów)

355.

Burza Bystrzyca

356.

Burza Chwalibożyce

357.

Burza Dębina

358.

Burza Godzieszowa

359.

Burza Gołaczów

360.

Burza Gręboszów

361.

Burza Lipki

362.

Burza Nowa Wieś Wielka

363.

Burza Pawlikowice

364.

Burza Pilawa

365.

Burza Roczyny

366.

Burza Rogi

367.

Burza Słupy

368.

Byki Obrowo

369.

Bytovia Bytów

370.

Bytyń Nakielno

371.

Bzura Młogoszyn

372.

Bzura Ozorków

373.

Calisia Kalisz Pomorski

374.

Canarinhos Skórzewo

375.

Carbo Gliwice

376.

Cargovia Kargowa

377.

Carina Gubin

378.

Cartusia Kartuzy

379.

Cedronka Wola Radziszowska

380.

Celtic Reda

381.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

382.

Centra Ostrów Wielkopolski

383.

Centrum Ligota

384.

Centrum Pelpin

385.

Centrum Radom

386.

Centuria Chechło

387.

Ceramika Hadynówka

388.

Ceramika Harasiuki

389.

Ceramika Muchówka

390.

Ceramika Opoczno

391.

Cezar Kępa Bogumiłowicka

392.

Chełm Stryszów

393.

Chełmianka Chełm

394.

Chełmianka Chełmno

395.

Chełmy Chełmiec Piotrowice

396.

Chemik Bydgoszcz

397.

Chemik Kędzierzyn-Koźle

398.

Chemik Police

399.

Chemik Pustków

400.

ChKS Chotów

401.

Chmielanka Chmieleń

402.

Chojniak Wieniawa

403.

Chojniczanka Chojnice

404.

Chojnowianka Chojnów

405.

Chrobry Boleszkowice

406.

Chrobry Brójce

407.

Chrobry Charbowe

408.

Chrobry Drzeńsko

409.

Chrobry Głogów

410.

Chrobry Lisie Pole

411.

Chrobry Nowogrodziec

412.

Chrząszcz Chrząszczyce

413.

Cicha Woda Tyniec Legnicki

414.

Ciężkowianka Cięzkowice

415.

Ciężkowianka Jaworzno

416.

Cis Brzeźnica

417.

Cis Cekcyn

418.

Cisy Harbutowice

419.

Cisy Jabłonica Polska

420.

Cisy Nałęczów

421.

CKS Czeladź

422.

CKS Zbiersk

423.

CKS Zduny

424.

Clavia Świątniki Górne

425.

Clepardia Kraków

426.

Clescevia Kleszczewo

427.

Cobra Wężerów

428.

Coco Jambo Warszawa

429.

Concordia Elbląg

430.

Concordia Murowana Goślina

431.

Concordia Piotrków Trybunalski

432.

Contra Sułków

433.

Cosmos Józefów

434.

Cosmos Nowotaniec

435.

Cosmos Radzimów

436.

Cracovia Kraków

437.

Crasnowia Krasne

438.

Cresovia Górowo Iłowieckie

439.

Cresovia Kalników

440.

Cresovia Krzeczowice

441.

Cresovia Siemiatycze

442.

CRS Barlinek

443.

Cuiavia Inowrocław

444.

Cukrownik Baborów

445.

Cukrownik Chybie

446.

Cukrownik Fabianki

447.

Cukrownik Tuczno

448.

Cukrownik Włostów

449.

Cukrownik/Polonia Pszenno

450.

Cuprum Czciradz

451.

Cyklon Kończewice

452.

Cyklon Rogoźnik

453.

Czantoria Gościeszyn

454.

Czapla Czaple Małe

455.

Czapla Kryry

456.

Czardasz Osiek Jasielski

457.

Czarni 03 Grzegorzowice

458.

Czarni Bednary

459.

Czarni Białków

460.

Czarni Bolestraszyce

461.

Czarni Braszowice

462.

Czarni Browar Witnica

463.

Czarni Brzeźno

464.

Czarni Chrząstawa

465.

Czarni Czarna Białostocka

466.

Czarni Czarne

467.

Czarni Czarnowo

468.

Czarni Czarnówko

469.

Czarni Czarny Dunajec

470.

Czarni Czerniejewo

471.

Czarni Czerników

472.

Czarni Czudec

473.

Czarni Dobrzyca

474.

Czarni Drągowina

475.

Czarni Dziewin

476.

Czarni Ferdynandowo

477.

Czarni Golanka Dolna

478.

Czarni Gorzyce

479.

Czarni Jasło

480.

Czarni Jaworze

481.

Czarni Jelcz-Laskowice

482.

Czarni Jelenin

483.

Czarni Kalinów/Kalinowice

484.

Czarni Kaźmierz

485.

Czarni Kobyle

486.

Czarni Koziniec

487.

Czarni Kozłowa Góra

488.

Czarni Kraczkowa

489.

Czarni Kulin

490.

Czarni Lipa

491.

Czarni Lniano

492.

Czarni Lubanowo

493.

Czarni Lwówek Śląski

494.

Czarni Łuczyna

495.

Czarni Małdyty

496.

Czarni Marianowo

497.

Czarni Nowa Wieś

498.

Czarni Olecko

499.

Czarni Oleszyce

500.

Czarni Ostrowite

501.

Czarni Ostrowite

502.

Czarni Otmuchów

503.

Czarni Pałck

504.

Czarni Pawłosiów

505.

Czarni Piasek

506.

Czarni Piece

507.

Czarni Połaniec

508.

Czarni Pruszcz Gdański

509.

Czarni Przedwojów

510.

Czarni Przemysław

511.

Czarni Przybymierz

512.

Czarni Puszno

513.

Czarni Pyskowice

514.

Czarni Rempin

515.

Czarni Rokitki

516.

Czarni Rozprza

517.

Czarni Rudno

518.

Czarni Rudzienice

519.

Czarni Rząśnia

520.

Czarni Sieniawka

521.

Czarni Smardzew

522.

Czarni Smęgorzów

523.

Czarni Sobocisko

524.

Czarni Sójkowa

525.

Czarni Staniątki

526.

Czarni Starcza

527.

Czarni Straszewo

528.

Czarni Strzyżowiec

529.

Czarni Sucha Góra (Bytom)

530.

Czarni Szczecin

531.

Czarni Trześń

532.

Czarni Wałbrzych

533.

Czarni Węgrów

534.

Czarni Wierzbno

535.

Czarni Wróblewo

536.

Czarni Żagań

537.

Czarni/Orlęta Dęblin

538.

Czarni-Góral Żywiec

539.

 Czarnovia

540.

Czarnovia Czarna

541.

Czcibor Cedynia

542.

Czermna Kudowa-Zdrój

543.

Czerwoni Cewków

544.

Czuwaj Przemyśl

545.

Dalin Myślenice

546.

Dar Placencja

547.

Darbor Bolesławice

548.

Darłovia Darłowo

549.

Darpol Barzowice

550.

Dąb Barcin

551.

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

552.

Dąb Boguszyn

553.

Dąb Bolewice

554.

Dąb Cetula

555.

Dąb Dąbrowa

556.

Dąb Dąbrowa Białostocka

557.

Dąb Dębice

558.

Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)

559.

Dąb Dębno

560.

Dąb Dębowa Kłoda

561.

Dąb Dobkowice

562.

Dąb Dobroszyce

563.

Dąb Gaszowice

564.

Dąb Górki Noteckie

565.

Dąb Kadyny

566.

Dąb Kłębowo

567.

Dąb Kosina

568.

Dąb Kuraszków

569.

Dąb Kusowo

570.

Dąb Nagłowice

571.

Dąb Paszkówka

572.

Dąb Potulice

573.

Dąb Pruszowice

574.

Dąb Przybyszów

575.

Dąb Sidzina

576.

Dąb Stowarzyszenie Siedliska

577.

Dąb Tomice

578.

Dąb Wieliszew

579.

Dąb Zabierzów Bocheński

580.

Dąb Zdżary

581.

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

582.

Dąbrovia Stara Dąbrowa

583.

Dąbrowia Wielogłowy

584.

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

585.

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

586.

Dąbrowianka Dąbrowice

587.

Dąbrówka Stara Jastrząbka

588.

Dąbski KS Kraków

589.

Deko Włoszczowa

590.

Delin Munina

591.

Delta Bielice

592.

Delta Miłoradz

593.

Delta Nielisz

594.

Delta Pieniążkowice

595.

Delta Sieniawa Żarska

596.

Delta Słupice

597.

Delta Słupno

598.

Delta Smardzewo

599.

Delta Stare Polichno

600.

Derby Gwiazdowo

601.

Derby Karścino

602.

Derby Stara Łubianka

603.

Dębowiczanka Dębowiec

604.

Dęby Rogowo

605.

DFK Łężce

606.

Diament Pstrągowa

607.

Diament Trzebielino

608.

DKS Dobre Miasto

609.

Dłubnia Trzyciąż

610.

Długołęka 2000

611.

Dobrzanka Dobra

612.

Dolcan Ząbki

613.

Dolina Gałąźnia Wielka

614.

Dolomit Chwałowice

615.

Dolpasz Skokowa

616.

Draco Kowala

617.

Dragon Dzierzbin

618.

Dragon Jaczów

619.

Dragon Korzeniów

620.

Dragon Miszkowice

621.

Dragon Nowy Glinik

622.

Dragon Rusinowice

623.

Dragon Szczyglice

624.

Drama Kamieniec

625.

Drama Zbrosławice

626.

Drawa Drawno

627.

Drawa Krzyż Wielkopolski

628.

Drogowiec Jedlińsk

629.

Dromader Chrząstów

630.

Dromex Piersno

631.

Drukarz Warszawa

632.

Drwęca Golub-Dobrzyń

633.

Drzewiarz Jasienica

634.

Drzewiarz Krosino

635.

Drzewiarz Świerczyna

636.

Drzonkowianka Racula

637.

DTS Dąbrowa Tarnowska

638.

Dukla Bysina

639.

Dunajec Konary

640.

Dunajec Mikołajowice

641.

Dunajec Ostrowsko

642.

Dunajec Ujście Jezuickie

643.

Dunajec Zakliczyn

644.

Dunajec Zbylitowska Góra

645.

Dwernicki Stoczek Łukowski

646.

Dynovia Dynów

647.

Dziecanovia Dziekanowice

648.

Dzikowo Dzikowo

649.

EBE SPN Bełchatów

650.

Echo Biesowice

651.

Effekt Goleniów

652.

Egipt Krzyżowice

653.

Ehrle Polska Dobra Szczecińska

654.

Ekler Baranówka

655.

Eko Różanka

656.

Ekoball Sanok

657.

Eko-Prod Szemud

658.

Ekstremalni Strawczynek

659.

Elana Toruń

660.

Energetyk Dychów

661.

Energetyk Gryfino

662.

Energetyk Siechnice

663.

Energia Kozienice

664.

Escola Varsovia Warszawa

665.

Ester Wojciechowice

666.

Esthetic Ludów  Śląski

667.

Ewingi Zalewo

668.

EX Siedlce (Gdańsk)

669.

Fablok Chrzanów

670.

Fabryka Żabi Róg

671.

Fadom Nowogród Bobrzański

672.

Fagus Kołbacz

673.

Fala Gąski

674.

Fala Głogówiec

675.

Fala Międzyzdroje

676.

Fala Świekatowo

677.

Fala Warpuny

678.

Falubaz Zielona Góra

679.

Fara Pelikan Żydowo

680.

Farmacja Tarchomin (Warszawa)

681.

Farmer Szonów

682.

Fatma Pobiedna

683.

Fax Bieniów

684.

FC 2012 Różan

685.

FC Budziszów

686.

FC Dajtki (Olsztyn)

687.

FC Gowidlino

688.

FC Kursko

689.

FC Lesznowola

690.

FC Pawęzów

691.

FC Pęcz

692.

FC Pilszcz

693.

FC Płochocin

694.

FC Wrocław Academy Wrocław

695.

Feniks Pławna

696.

Fenix Boczki Chełmońskie

697.

Fenix Leszno

698.

Fenix Pielgrzymka

699.

Fenix Siennica

700.

Fenix Ściechów

701.

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

702.

Flamenco Zebrzydów

703.

Flisak Złotoria

704.

Florentyna Nakło

705.

Florian Ostrowy Tuszowskie

706.

Florian Rymanów Zdrój

707.

Flota Świnoujście

708.

Fokus Wielowicz

709.

Fort Jaksmanice

710.

Forteca Świerklany

711.

Fortuna Chomiąża

712.

Fortuna Dorotowo Gągławki

713.

Fortuna Głogówek

714.

Fortuna Obora

715.

Fortuna Wieleń

716.

Fortuna Wygryny

717.

Fortuna Wyry

718.

Foto-Higiena Gać

719.

Francesco Jelna

720.

Frassati Fajsławice

721.

Fredro Surochów

722.

Fregata Polanowice

723.

Gabaryty Dęblin

724.

Gabry Łukowe

725.

Gacovia Gać

726.

Gajowianka Gaj

727.

Galakticos Solna

728.

Galena Racławice

729.

Galicja Chmielnik

730.

Galicja Raciborowice

731.

Gama Ujazd Górny

732.

Garbarnia Kępice

733.

Garbarnia Kraków

734.

Garbarnia Kurów

735.

Garbarnia Leszno Górne

736.

Garbarz Zembrzyce

737.

Gardeminka Mechowo

738.

Gaudium Łężyny

739.

Gavia Choszczno

740.

Gazownik Wawelno

741.

GDKiS Ostaszewo

742.

Gdovia Gdów

743.

Gedania Gdańsk

744.

Gerlach Drzewica

745.

Gigant Przytoczno

746.

GKP Bogdaniec

747.

GKP Kłodawa

748.

GKP Pszczew

749.

GKP Targówek (Warszawa)

750.

GKP Wybrzeże Gdańsk

751.

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

752.

GKS Abramów

753.

GKS Andrzejewo

754.

GKS Baruchowo

755.

GKS Bedlno

756.

GKS Belsk Duży

757.

GKS Bełchatów

758.

GKS Bledzew

759.

GKS Bobowo

760.

GKS Byszew

761.

GKS Chynów

762.

GKS Czastary

763.

GKS Dąbrówka

764.

GKS Dopiewo

765.

GKS Drwinia

766.

GKS Dubidze

767.

GKS Dziadowa Kłoda

768.

GKS Dźwierzuty

769.

GKS Gietrzwałd/Unieszewo

770.

GKS Głuchołazy

771.

GKS Głuchów

772.

GKS Golenice

773.

GKS Golęczewo

774.

GKs Gościeradów

775.

GKS Góra

776.

GKS Górno

777.

GKS Grębanin

778.

GKS Grodków

779.

GKS Gromadka

780.

GKS Gromnik

781.

GKS Gryf

782.

GKS Gułtowy

783.

GKS Gumino

784.

GKS Imielno

785.

GKS Iwaniska

786.

GKS Iwiny

787.

GKS Kamień

788.

GKS Katowice

789.

GKS Kluczewsko

790.

GKS Kobierzyce

791.

GKS Kołczygłowy

792.

GKS Kowale

793.

GKS Krzemieniewo

794.

GKS Ksawerów

795.

GKS LZS Szymbark

796.

GKS Łoniów

797.

GKS Mierzyn

798.

GKS Mirków Długołęka

799.

GKS Modliborzyce

800.

GKS Niebylec

801.

GKS Niedźwiada

802.

GKS Niemce

803.

GKS Nowiny

804.

GKS Obrazów

805.

GKS Olszówka

806.

GKS Orion

807.

GKS Orla

808.

GKS Orły

809.

GKS Osiek Mały/Łuczywno

810.

GKS Osiek Wielki

811.

GKS Pęplino

812.

GKS Pokrzywnica

813.

GKS Przodkowo

814.

GKS Przyborów

815.

GKS Raciborowice

816.

GKs Radziechowy-Wieprz

817.

GKS Rudki

818.

GKS Rychtal

819.

GKS Rzgów

820.

GKS Sędziejowice

821.

GKS Siedlisko

822.

GKS Siemkowice

823.

GKS Sierakowice

824.

GKS Sompolno

825.

GKS Stary Targ

826.

GKS Stawiguda

827.

GKS Stawiski

828.

GKS Strzegowo

829.

GKS Szczytno

830.

GKS Świniary

831.

GKS Tarnawatka

832.

GKS Tomaszów Bolesławiecki

833.

GKS Trąbki Wielkie

834.

GKS Tychy

835.

GKS Warta Bolesławiecka

836.

GKS Wikielec

837.

GKS Włoszakowice

838.

GKS Zagłębie

839.

GKS Zawisza

840.

GKS Zjednoczeni

841.

GKS Żerków

842.

GKS Żukowo

843.

Gladiator Słoszewo

844.

Gladiatorzy Pieruszyce

845.

Glinik Gorlice

846.

GLKS Biała

847.

GLKS Dłutów

848.

GLKS Dobrcz

849.

GLKS Elżbieta

850.

GLKS Gaworzyce

851.

GLKS Głusk

852.

GLKS Jaworzyna Śląska

853.

GLKS Jeżów Sudecki/Czernica

854.

GLKS Jonkowo

855.

GLKS Kamiennik

856.

GLKS Krasocin

857.

GLKS Lelis

858.

GLKS Marcinowice

859.

GLKS Michów

860.

GLKS Mietków

861.

GLKS Nadarzyn

862.

GLKS Osielsko Żołędowo

863.

GLKS Ozorków

864.

GLKS Potok Wielki

865.

GLKS Rokitno

866.

GLKS Roskosz-Grabanów

867.

GLKS Różyny

868.

GLKS RZD Żelazna

869.

GLKS Strzelce Wielkie

870.

GLKS Świdnica

871.

GLKS Wilkowice

872.

GLKS Wołucza

873.

GLKS Wysoka

874.

GLZS Sadki

875.

Głaz Tychowo

876.

Głogovia Głogów

877.

Głuchowianka Głuchów

878.

Gmina Kłomnice

879.

Gmina Kozłowo

880.

GOKiS Masłów

881.

Golnica Ryczywół

882.

Goplana Żabów

883.

Goplania Inowrocław

884.

Gopło Kruszwica

885.

Gorc Ochotnica

886.

Gorce Kamienica

887.

Gorliczanka Gorliczyna

888.

Gosłavia Gosławice

889.

GOSRiT Luzino

890.

Góral Istebna

891.

Górka Szczereż

892.

Górki Myślenice

893.

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

894.

Górnik Boguszowice (Rybnik)

895.

Górnik Boguszów-Gorce

896.

Górnik Brzeszcze

897.

Górnik Grabownica

898.

Górnik Januszkowice

899.

Górnik Kłodawa

900.

Górnik Konin

901.

Górnik Lubin

902.

Górnik Łęczyca

903.

Górnik Mysłowice

904.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

905.

Górnik Piaski (Czeladź)

906.

Górnik Pszów

907.

Górnik Radlin

908.

Górnik Siedlec

909.

Górnik Siersza

910.

Górnik Sosnowiec

911.

Górnik Strachocin

912.

Górnik Wałbrzych

913.

Górnik Węgliniec

914.

Górnik Wieliczka

915.

Górnik Wierzbinek

916.

Górnik Wojkowice

917.

Górnik Zabrze

918.

Górnik Złotoryja

919.

Górnovia Górno

920.

Górzanka Nawojowa Góra

921.

GPSZ Głuchów

922.

Grab Grapice

923.

Grab Janówka

924.

Grabka Grabica

925.

Grabniak Hucisko

926.

Grabowianka Grabówka

927.

Gracja Tczów

928.

Graf Bukówko

929.

Graf Chodywańce

930.

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

931.

Granat Borki

932.

Granat Skarżyszko-Kamienna

933.

Granica Bezledy

934.

Granica Bogatynia

935.

Granica Dorohusk

936.

Granica Kętrzyn

937.

Granica Lubycza Królewska

938.

Granica Miłoszów

939.

Granica Ruptawa

940.

Granica Stubno

941.

Granica Terespol

942.

Granica Zagaje

943.

Granica Żarki Wielkie

944.

Granice Tłumaczów

945.

Graniczni Krowica Hołdowska

946.

Granit Bychawa

947.

Granit Czarna Góra

948.

Granit Gierłatów

949.

Granit Koczała

950.

Granit Kończewo

951.

Granit Roztoka

952.

Granit Wysoka Strzyżowska

953.

Grapa Trzebinia

954.

Grel Trute

955.

Grębałowianka Kraków

956.

Grodziec Mały

957.

Grodzisk Krzymosze

958.

Grodzisk Wielkopolski

959.

Grodzisko Raciechowice

960.

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

961.

Grom Cykarzew

962.

Grom Czacz

963.

Grom Czeluścin

964.

Grom Giżyno

965.

Grom Golina

966.

Grom Gromadzyń-Wielowieś

967.

Grom Grzechynia

968.

Grom Handzlówka

969.

Grom Kąkolewnica

970.

Grom Kraków

971.

Grom Leśno

972.

Grom Ligota Piękna

973.

Grom Malanów

974.

Grom Miedźno

975.

Grom Mogielnica

976.

Grom Morawczyna

977.

Grom Nakla

978.

Grom Nowy Staw

979.

Grom Osie

980.

Grom Ostrowo

981.

Grom Panków

982.

Grom Plewiska

983.

Grom Płonno

984.

Grom Poczesna

985.

Grom Powodów

986.

Grom Prace Małe

987.

Grom Rózaniec

988.

Grom Sufczyn

989.

Grom Szczodrów

990.

Grom Szwecja

991.

Grom Szybowice

992.

Grom Świelino

993.

Grom Trutnowy

994.

Grom Warszawa

995.

Grom Więcbork

996.

Grom Witków

997.

Grom Wolsztyn

998.

Grom Wysztyce

999.

Grom Zębowo

1000.

Grom Zwierzno

1001.

Gronie Zagórnik

1002.

Gronik Gronków

1003.

Groń Bujaków

1004.

Grot Bonin

1005.

Grot Gardno

1006.

Grot Gorawino

1007.

Grot Kowalki

1008.

Gród Będziemyśl

1009.

Gród Ćmińsk

1010.

Gród Grodzisko

1011.

Gród Podegrodzie

1012.

Gród Wiślica

1013.

Grunwald Budziwój (Rzeszów)

1014.

Grunwald Gierzwałd

1015.

Grunwald Padew Narodowa

1016.

Grunwald Połomia

1017.

Grunwald Ruda Śląska

1018.

Grunwald Wrocław

1019.

Grybovia Grybów

1020.

Gryf Budowo

1021.

Gryf Burkatów

1022.

Gryf Dobrowo

1023.

Gryf Goręczyno

1024.

Gryf Gródek

1025.

Gryf Kamień Pomorski

1026.

Gryf Kownaty Żędowe

1027.

Gryf Mielec

1028.

Gryf Nowielin

1029.

Gryf Objezierze

1030.

Gryf Polanów

1031.

Gryf Policzna

1032.

Gryf Sicienko

1033.

Gryf Słupsk

1034.

Gryf Wejherowo

1035.

Gryf Wiatowice

1036.

Gryf Zamość

1037.

Gryf Zofiowo

1038.

Gryfia Mirów

1039.

GSF Gliwice

1040.

GSZS Rybno

1041.

GTS Bojszowy

1042.

GTS Czarna Dąbrówka

1043.

GTS Goszyn

1044.

GTS Juszkowo

1045.

GTS Kolbudy

1046.

GTS Lipka

1047.

GTS Mokry Dwór

1048.

GTS Przywidz

1049.

GTS Pszczółki

1050.

GTS Raków

1051.

GTS Rokitnica

1052.

GTS Rotmanka

1053.

GTS Rusocin

1054.

GUKS Gorzkowice

1055.

GUKS Krasnosielc

1056.

Guzovia Guzów

1057.

Gwardia Białołęka

1058.

Gwardia Koszalin

1059.

Gwardia Warszawa

1060.

Gwarek Ornontowice

1061.

Gwarek Tarnowskie Góry

1062.

Gwarek Zabrze

1063.

Gwiazda Brzegi

1064.

Gwiazda Bukowiec

1065.

Gwiazda Chudów

1066.

Gwiazda Karsin

1067.

Gwiazda Maćkowice

1068.

Gwiazda Ruda Śląska

1069.

Gwiazda Siedlec

1070.

Gwiazda Skrzyszów

1071.

Gwiazda Starogród

1072.

Gwiazda Sypniewo

1073.

Gwiazda Ściejowice

1074.

Gwiazda Wielkie Oczy

1075.

Hajka Zegrze Pomorskie

1076.

Halniak Maków Podhalański

1077.

Halniak Miłków

1078.

Halniak Targanice

1079.

Halny Kalna

1080.

Halny Przyborów

1081.

Halo Hyżne

1082.

Hanza Goleniów

1083.

Harnaś Starczówek

1084.

Hart Tęgoborze

1085.

Hattrick Kołobrzeg

1086.

Hejnał Kęty

1087.

Hejnał Krzyszkowice

1088.

Helios Bucz

1089.

Helios Czempiń

1090.

Herbapol Stanowice

1091.

Herkules Trzebuska

1092.

Hermes Radłowo

1093.

Herosi Stary Wołów

1094.

Hetman 22 Katowice

1095.

Hetman Białystok

1096.

Hetman Byczyna

1097.

Hetman Dąbrówka Wisłocka

1098.

Hetman Dłużec

1099.

Hetman Gołąb

1100.

Hetman Laszki

1101.

Hetman Leśnica Groń

1102.

Hetman Rusiec

1103.

Hetman Tykocin

1104.

Hetman Włoszczowa

1105.

Hetman Zamość

1106.

Hetman Żdżary

1107.

Hetman Żółkiewka

1108.

Hubal Chlewiska

1109.

Hubertus Biały Bór

1110.

Huczwa Tyszowce

1111.

Huk Lipiny

1112.

Huragan Basznia Dolna

1113.

Huragan Bierzwnica

1114.

Huragan Bodzanów

1115.

Huragan Gniewczyna

1116.

Huragan Hrubieszów

1117.

Huragan Inwałda

1118.

Huragan Jasionka

1119.

Huragan Jezioro

1120.

Huragan Kozłówek

1121.

Huragan Łomnica

1122.

Huragan Michorzewo

1123.

Huragan Międzyrzec Podlaski

1124.

Huragan Minkowice Oławskie

1125.

Huragan Młynkowo

1126.

Huragan Morąg

1127.

Huragan Nowa Wieś Złotoryjska

1128.

Huragan Nowe Polaszki

1129.

Huragan Olszany

1130.

Huragan Pobiedziska

1131.

Huragan Proboszczów

1132.

Huragan Przedbórz

1133.

Huragan Rozbórz Długi

1134.

Huragan Siostrzytów

1135.

Huragan Skawica

1136.

Huragan Smolno

1137.

Huragan Swędów

1138.

Huragan Szczury

1139.

Huragan Waksmud

1140.

Huragan Wilczyce

1141.

Huragan Wołomin

1142.

Huragan Zarzecze

1143.

Huragan Zdziechowice

1144.

Husar Nurzec

1145.

Husaria Grzędy

1146.

Husaria Łapczyca

1147.

Husaria Niegosławice

1148.

Husaria Rzgów

1149.

Husarz Łapsze Wyżne

1150.

Huta Przemków

1151.

Hutnik  Szczytna

1152.

Hutnik Dubeczno

1153.

Hutnik Huta Czechy

1154.

Hutnik Kraków

1155.

Hutnik Pieńsk

1156.

Hutnik Ruda Huta

1157.

Hutnik Szczecin

1158.

Hutnik Warszawa

1159.

Huzar Raszówka

1160.

Iglica Warszawa

1161.

Igliczna Wilkanów

1162.

Igloopol Dębica

1163.

Igros Krasnobród

1164.

Ikar Miłgostowice

1165.

Ikar Odporyszów

1166.

Ikar Zawada

1167.

IKP Olimpia Poznań

1168.

IKS Inowłódz

1169.

Ilanka Rzepin

1170.

Iłżanka Kazaniów

1171.

Ina Goleniów

1172.

Ina Ińsko

1173.

Ina Nadarzyn

1174.

Inter Gnójnica

1175.

Inter Krostoszowice

1176.

Inter Mechnica

1177.

Inter Ożary

1178.

Inter Warszawa

1179.

Inter Woźniki (Sieradz)

1180.

Inter Zdrój

1181.

Iskara Klęcza Dolna

1182.

Iskierka Szczecin-Śmierdnica

1183.

Iskra Banie

1184.

Iskra Bądecz

1185.

Iskra Białogard

1186.

Iskra Brzączowice

1187.

Iskra Brzezinka

1188.

Iskra Ciechocin

1189.

Iskra Cieszacin Wielki

1190.

Iskra Czułów

1191.

Iskra Dąbrówki Breńskie

1192.

Iskra Długie Stare

1193.

Iskra Dobroń

1194.

Iskra Droglowice

1195.

Iskra Głogoczów

1196.

Iskra Głowno

1197.

Iskra Głuchowo

1198.

Iskra Golczewo

1199.

Iskra Gorzów Wielkopolski

1200.

Iskra Góra Świętej Małgorzaty

1201.

Iskra Gózd

1202.

Iskra Iskrzyczyn

1203.

Iskra Iskrzynia

1204.

Iskra Jabłoniec

1205.

Iskra Janczewo

1206.

Iskra Jaszkowa Dolna

1207.

Iskra Jawornik Polski

1208.

Iskra Jerzmanice-Zdrój

1209.

Iskra Kochlice

1210.

Iskra Kotuń

1211.

Iskra Krajenka

1212.

Iskra Krasne

1213.

Iskra Krzemień

1214.

Iskra Krzęcin

1215.

Iskra Księginice

1216.

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

1217.

Iskra Lutówko

1218.

Iskra Łagów

1219.

Iskra Łagów

1220.

Iskra Łączki Brzeskie

1221.

Iskra Łęki

1222.

Iskra Małomice

1223.

Iskra Mokrzesz

1224.

Iskra Narew

1225.

Iskra Narzym

1226.

Iskra Niedźwiedzice

1227.

Iskra Pałecznica

1228.

Iskra Pasikurowice

1229.

Iskra Połomia

1230.

Iskra Pomień

1231.

Iskra Proszków

1232.

Iskra Przysietnica

1233.

Iskra Psary

1234.

Iskra Pszczyna

1235.

Iskra Radwanowice

1236.

Iskra Rowień (Żory)

1237.

Iskra Runowo

1238.

Iskra Rybarzowice

1239.

Iskra Sieroszewice

1240.

Iskra Sikorowo

1241.

Iskra Smykówko

1242.

Iskra Sobów

1243.

Iskra Stolec

1244.

Iskra Szydłowo

1245.

Iskra Tarnów

1246.

Iskra Warszyn

1247.

Iskra Witków Śląski

1248.

Iskra Wróblik

1249.

Iskra Wyszki

1250.

Iskra Wyszyny

1251.

Iskra Zabłotce

1252.

Iskra Zakrzów

1253.

Iskra Zamość-Rynarzewo

1254.

Iskra Zaręby Kościelne

1255.

Iskra Zbrosza Duża

1256.

Iskra Zgłobień

1257.

ITS Jeziorak Iława

1258.

Iva Iwkowa

1259.

Iwełka Iwla

1260.

Iwonka Iwonicz

1261.

Izolator Boguchwała

1262.

Jabłonianka Jabłonna Lacka

1263.

Jadłowniczanka Jadłowniki

1264.

Jadwiżański KS Poznań

1265.

Jaga Lututów

1266.

Jagiellonia Białystok

1267.

Jagiełło Pilchów

1268.

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

1269.

Jaguar Wolanów

1270.

Jakub Proślice

1271.

Jałowiec Stryszawa

1272.

Jamnica Dulcza Wielka

1273.

Jankowianka Wierzbno

1274.

Janowia Janów Podlaski

1275.

Janowianka Janów Lubelski

1276.

Jantar Dziwnów

1277.

Jantar Korlino

1278.

Jantar Pawłowo

1279.

Jantar Siemyśl

1280.

Jantar Ustka

1281.

Jantarnia Pobłocie

1282.

Jarmuta Szczawnica

1283.

Jarota Jarocin

1284.

Jaruga Bieliniec

1285.

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

1286.

Jasiołka Jaśliska

1287.

Jasiołka Szebnie

1288.

Jasiołka Świerzowa

1289.

Jasion Jasionówka

1290.

Jaskiniowiec Rajsko

1291.

Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska)

1292.

Jastrząb Ględy

1293.

Jastrząb Łoniowa

1294.

Jastrząb Łosośnica

1295.

Jastrząb Rudniki

1296.

Jastrząb Żeliszew

1297.

Jastrzębianka Jastrzębia

1298.

Jastrzębiec Książ Wielki

1299.

Jawa Otok

1300.

Jawor Jawornik

1301.

Jawor Krzemienica

1302.

Jawor Nehrybka

1303.

Jawornik Czarna

1304.

Jawornik Gorzków

1305.

Jaworzanka Jaworzna

1306.

Jaworzanka Rogów

1307.

Jedność Boronów

1308.

Jedność Jejkowice

1309.

Jedność Niechobrz

1310.

Jedność Paleśnica

1311.

Jedność Podmokie

1312.

Jedność Przewłoki

1313.

Jedność Przyszowice

1314.

Jedność Rogoźna (Żory)

1315.

Jedność Rozmierka

1316.

Jedność Strzyżowice

1317.

Jedność Tuczno

1318.

Jedność Warszawa

1319.

Jedność Zakrzewo

1320.

Jedność Żabieniec

1321.

Jedność/Ikar Krosino

1322.

Jeleśnianka Jeleśnia

1323.

Jeziorak Chwałowice

1324.

Jeziorak Szczecin-Załom

1325.

Jeziorka Prażmów

1326.

Jezioro Żywieckie Zarzecze

1327.

JKS 1909 Jarosław

1328.

JKS Jasionów

1329.

JKS Zelków

1330.

Jodła Jedlnia-Letnisko

1331.

Jodła Przyhojec

1332.

Jordan Jordanów

1333.

Jordan Kazanice

1334.

Jordan Sum Zakliczyn

1335.

Josieniec Radostowice

1336.

Józefka Chorzów

1337.

Józefovia Józefów

1338.

Józefowianka Józefów

1339.

JSP Warta Zawiercie

1340.

Jubilat Izdebnik

1341.

Julia Szklarska Poręba

1342.

Junak Słocina (Rzeszów)

1343.

Junior Szarlejka

1344.

Junior Zakrzów

1345.

Jura Niegowa

1346.

Jurand Barciany

1347.

Jurand Koziegłowy

1348.

Jurand Laskowice Wielkie

1349.

Jutrzenka Bychlew

1350.

Jutrzenka Cegłów

1351.

Jutrzenka Drzewce

1352.

Jutrzenka Giebułtów

1353.

Jutrzenka Jaćmierz

1354.

Jutrzenka Kopki

1355.

Jutrzenka Ławnica

1356.

Jutrzenka Mokra Prawa

1357.

Jutrzenka Ostreznica

1358.

Jutrzenka Unieck

1359.

Jutrzenka Warta

1360.

Jutrzenka Wierzchosławice

1361.

Juvenia Prandocin

1362.

Juvenia Rybnica

1363.

Juvenia Wysokienice

1364.

JUW-e Jaroszowice (Tychy)

1365.

Juwenia Boczów

1366.

Juwenia Cieszanów

1367.

Juwentus Poraż

1368.

Kaczawa Bieniowice

1369.

Kadet Lisów

1370.

Kado Górzyn

1371.

Kalina Sobin

1372.

Kalwarinka Kalwaria Zebrzydowska

1373.

KAMEX Polichna

1374.

Kamienna Brody

1375.

Kamionek Warszawa

1376.

Kamionka Kamień Krajeński

1377.

Kamionka Mikołów

1378.

Kanarki Małachowice

1379.

Kania Gostyń

1380.

Kanzas Konstantynów

1381.

Kapitol Racławice

1382.

Karkonosze Jelenia Góra

1383.

Karlikowo Sopot

1384.

Karolina Jaworzyna śląska

1385.

Karpaty Klimówka

1386.

Karpaty Krosno

1387.

Karpaty Sierpaw

1388.

Karpik Kopanica

1389.

KAS Konstantynów Łódzki

1390.

Kaskada Kamionka

1391.

Kasta Szczecin-Majowe

1392.

Kaszowianka Kaszów

1393.

Kasztelan Białe Błoto

1394.

Kasztelan Papowo Biskupie

1395.

Kasztelan Sierpc

1396.

Kasztelan Żarnów

1397.

Kasztelania Brudzew

1398.

Kasztelania Santok

1399.

Kaszubia Kościerzyna

1400.

Kaszubia Starzyno

1401.

Kaszubia Studzienice

1402.

Kaszuby Połchowo

1403.

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki

1404.

Kazimierz Golemki

1405.

Keramzyt Szprudowo

1406.

Kępie Zaleszańskie

1407.

Kijowianka Kije

1408.

Kisielów Pełnatycze

1409.

KKS 1925 Kalisz

1410.

KKS Kolbuszowianka

1411.

KKS Koleczkowo

1412.

KKS Koluszki

1413.

Klif Chłapowo

1414.

Klimontowianka Klimontów

1415.

Klon Babimost

1416.

Klon Krzęcin

1417.

Kluczevia Stargard

1418.

KLUKS Krzywin

1419.

Kłobuk Mikołajki

1420.

Kłodnica Gliwice

1421.

Kłos Budzyń

1422.

Kłos Chełm

1423.

Kłos Gałowo

1424.

Kłos Lutomia

1425.

Kłos Łysa Góra

1426.

Kłos Moskorzyn

1427.

Kłos Pełczyce

1428.

Kłos Słupiec

1429.

Kłos Zaniemyśl

1430.

Kłyż Tarnogóra

1431.

Kmicic Kruszyna

1432.

Kmita Zabierzów

1433.

Kobra Leźnica Wielka

1434.

Kolejarz 24 Katowice

1435.

Kolejarz Chojnice

1436.

Kolejarz Czeremcha

1437.

Kolejarz Knapy

1438.

Kolejarz Łódź

1439.

Kolejarz Miłkowice

1440.

Kolejarz Stróże

1441.

Kolejarz Wierzchowo

1442.

Kolektyw Oleśnica

1443.

Kolektyw Radwanice

1444.

Koliber Uciechów

1445.

Kolonia Bolesławiec

1446.

Kolorowi Krusza Zamkowa

1447.

Komarex Komarowo

1448.

Kometa Buków

1449.

Kometa Kryniczno

1450.

Kometa Krzelów

1451.

Konfeks Legnica

1452.

Koniczynka Krosno

1453.

Koniczynka Ocice

1454.

Konopianka Konopki

1455.

Kopernik Kiernozia

1456.

Koprzywianka Koprzywnica

1457.

Kora Korycin

1458.

Koral Maszewo Lęborskie

1459.

Koral Mostkowo

1460.

Kormoran Święciechowa

1461.

Kormoran Zwierzewo

1462.

Korona  Łaszczów

1463.

Korona Bargłówka

1464.

Korona Brzeźnica

1465.

Korona Cedry Małe

1466.

Korona Chełmce

1467.

Korona Czernina

1468.

Korona Człopa

1469.

Korona Dębno

1470.

Korona Dobrzechów

1471.

Korona Dobrzyniewo Duże

1472.

Korona Góra Kalwaria

1473.

Korona Góra Ropczycka

1474.

Korona Jadów

1475.

Korona Karolinowo

1476.

Korona Kawice

1477.

 Korona Kielce

1478.

Korona Klępicz

1479.

Korona Kożuchów

1480.

Korona Lgota

1481.

Korona Majdan Królewski

1482.

Korona Mętków

1483.

Korona Niedzieliska

1484.

Korona Olszany

1485.

Korona Ostrołęka

1486.

Korona Pęcz

1487.

Korona Piekielnik

1488.

Korona Pisaki

1489.

Korona Raduń

1490.

Korona Rywałd

1491.

Korona Rzeszów

1492.

Korona Skawinki

1493.

Korona Stary Dwór

1494.

Korona Stróżewo

1495.

Korona Stuchowo

1496.

Korona Szydłowo

1497.

Korona Tuchla

1498.

Korona Wejsce

1499.

Korona Wilkowice

1500.

Korona Wschowa

1501.

Korona/Pogoń Stawiszyn

1502.

Korora Krępna

1503.

Kosmos Dobra

1504.

Kosmos Rudnica

1505.

Kosovia Kosów Lacki

1506.

Koszarawa Babia Góra

1507.

Koszarawa Żywiec

1508.

Kotan Ozorków

1509.

Kotwica Kołobrzeg

1510.

Kotwica Korczyna

1511.

Kotwica Kórnik

1512.

Kowalak Kowale Oleckie

1513.

KP 86 Borek  Strzeliński

1514.

KP 99 Śliwice

1515.

KP Brzeg Dolny

1516.

KP Brzeźnica Krajeńska

1517.

KP Byszewy

1518.

KP Gdynia

1519.

KP Kamień (Rybnik)

1520.

KP Podgórze

1521.

KP Przecław

1522.

KP Purda

1523.

KP Sopot

1524.

KP Stanisławice

1525.

KP Starogard Gdański

1526.

KP Świdnica

1527.

KP Tomaszowo

1528.

KP Wandowo

1529.

KP Wichrów

1530.

KP Zarzecze

1531.

KPT Nawojowa

1532.

Krajna Sępólno Krajeńskie

1533.

Krakus Swoszowice (Kraków)

1534.

Kraska Jasieniec

1535.

Kresowianka Nowa Wieś

1536.

Krępianka Rzeczniów

1537.

Krobianka Krobia

1538.

Krokus Kwiatkowice

1539.

Krokus Przyszowa

1540.

Krokus Pyzówka

1541.

Krośniewianka Krośniewice

1542.

Królewscy Jedlnia

1543.

Krupiński Suszec

1544.

Kruszywo Stary Raduszec

1545.

Krypnianka Krypno

1546.

Kryształ Chocianowiec

1547.

Kryształ Glinojeck

1548.

Kryształ Stronie Śląskie

1549.

Kryształ Werbkowice

1550.

Kryw Łażany

1551.

Krzna Rzeczyca

1552.

Krzonovia Krzonów

1553.

KS 2010 Wrzesina

1554.

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)

1555.

KS 27 Gołkowice

1556.

KS Batory

1557.

KS Bestwinka

1558.

KS Biała

1559.

KS Białcz

1560.

KS Biegoniczanka

1561.

KS Blizne

1562.

KS Błotnica Stara

1563.

KS Bobowa

1564.

KS Borek (Kraków)

1565.

KS Brochów (Wrocław)

1566.

KS Brzeźnio

1567.

KS Brzoza

1568.

KS Byków

1569.

KS Bystra

1570.

KS Bystra

1571.

KS Bystrzyca

1572.

KS Bytonia

1573.

KS Chełmek

1574.

KS Chojne

1575.

KS Chomentów

1576.

KS Chruślice

1577.

KS Chwaszczyno

1578.

KS Ciecierzyn

1579.

KS Cisowa

1580.

KS CK Troszyn

1581.

KS Cygany

1582.

KS Damnica

1583.

KS Dąbrówki

1584.

KS Dobroszów

1585.

KS Drzewce

1586.

KS Dunajec

1587.

KS Gaj Wielki

1588.

KS Galicja

1589.

KS Giebło

1590.

KS Glinianka

1591.

KS Głębokie

1592.

KS Gminy Psary

1593.

KS Gorce Rdzawka

1594.

KS Gościbia

1595.

KS Góra Puławska

1596.

KS Grabowo

1597.

KS Grabówka

1598.

KS Gręboszyce

1599.

KS Grocholice (Bełchatów)

1600.

KS Gwda Wielka

1601.

KS Hanulin

1602.

KS Helena

1603.

KS Jastrząb

1604.

KS Jedność

1605.

KS Kamienica Królewska

1606.

KS Kamienna Wola

1607.

KS Kamień

1608.

KS Karsznice (Zduńska Wola)

1609.

KS Karszów

1610.

KS Kleszczów (Żory)

1611.

KS Kolorado

1612.

KS Komorów

1613.

KS Koniaczów

1614.

KS Konstancin

1615.

KS Kornowac

1616.

KS Korona Trójczyce

1617.

KS Kościelna Wieś

1618.

KS Kotowice

1619.

KS Krapkowice

1620.

KS Krasiejów

1621.

KS Kraszkowice

1622.

KS Krzanowice

1623.

KS Kutno

1624.

KS Kuźnia Raciborska

1625.

KS Legnickie Pole

1626.

KS Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)

1627.

KS Lesznowola

1628.

KS Leżenica

1629.

KS Lipna

1630.

KS Luboń

1631.

KS Łapsze Niżne

1632.

KS Łazy Wielkie

1633.

KS Łąka

1634.

KS Łęgajny

1635.

KS Łękawica

1636.

KS Łochowo

1637.

KS Łomianki

1638.

KS Łomnica

1639.

KS Łopuchowo

1640.

KS Łozina

1641.

KS Łukowa

1642.

KS Maciejowa

1643.

KS Magnuszew

1644.

KS Majdan Łętowski

1645.

KS Maków

1646.

KS Męcinka

1647.

KS Michałowo

1648.

KS Międzyrzecze

1649.

KS Mniszków

1650.

KS Mostki

1651.

KS Mroczno

1652.

KS Mściszewice

1653.

KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza)

1654.

KS Nasutów

1655.

KS Niedośpielin

1656.

KS Nierodzim (Ustroń)

1657.

KS Niwka

1658.

KS Niziny

1659.

KS Olkusz

1660.

KS Opatówek

1661.

KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)

1662.

KS Osiek

1663.

KS Ożarów

1664.

KS Panki

1665.

KS Paradyż

1666.

KS Pcimianka

1667.

KS Piekary Śląskie

1668.

KS Pietraszyn

1669.

KS Piławianka Piława Górna

1670.

KS Piotrkowice

1671.

KS Piotrowice

1672.

KS Pławna

1673.

KS Pniewo

1674.

KS Podwolina

1675.

KS Polanica Zdrój

1676.

KS Polkowice

1677.

KS Poniatowice

1678.

KS Postolin

1679.

KS Poświętne

1680.

KS Potworów

1681.

KS Preczów

1682.

KS Puznówka 1996

1683.

KS Rachowice

1684.

KS Radlna

1685.

KS Radoszewice

1686.

KS Radoszyn

1687.

KS Raszyn

1688.

KS Rogaszyce

1689.

KS Ropa

1690.

KS Rożnowa

1691.

KS Rusko

1692.

KS Rybitwy (Kraków)

1693.

KS Ryglice

1694.

KS Rzepiennik Strzyżewski

1695.

KS Santana

1696.

KS Sarzyna

1697.

KS Serniki

1698.

KS Sieciemin

1699.

KS Skibno

1700.

KS Skorzewo

1701.

KS Skowianin

1702.

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)

1703.

KS Smyków

1704.

KS Sobienie Jeziory

1705.

KS Sokoły

1706.

KS Soła Oświęcim

1707.

KS Stara Kamienica

1708.

KS Stare Jaroszowice

1709.

KS Stobierna

1710.

KS Stromiec

1711.

KS Sulmin

1712.

KS Szczedrzyk

1713.

KS Szczepańcowa

1714.

KS Szczerbice

1715.

KS Szczytniki

1716.

KS Szówsko

1717.

KS Szreniawa

1718.

KS Śniadowo

1719.

KS Świlcza

1720.

KS Tarłów

1721.

KS Tarnowiec

1722.

KS Teresin

1723.

KS Twardawa

1724.

KS Tymbark

1725.

KS Tyniec (Kraków)

1726.

KS Tyrowo

1727.

KS Uchorowo

1728.

KS Uniszowice

1729.

KS US Śmigno

1730.

KS Walim

1731.

KS Warka

1732.

KS Wasilków

1733.

KS Wąsewo

1734.

KS Wesoła (Warszawa)

1735.

KS Wesoła Zadąbrowie

1736.

KS Węgierka

1737.

KS Wiązownica

1738.

KS Wietlin

1739.

KS Winnica

1740.

KS Włodzice

1741.

KS Włynkówko

1742.

KS Wocławy

1743.

KS Wola Baranowska

1744.

KS Wola Rafałowska

1745.

KS Wola Różaniecka-Luchów

1746.

KS Wołczkowo-Bezrzecze

1747.

KS Wysoka

1748.

KS Wysoka

1749.

KS Zaczernie

1750.

KS Zakopane

1751.

KS Zaleskie

1752.

KS Zbytowa

1753.

KS Złoty Potok

1754.

KS Żórawina

1755.

KS Żupawa

1756.

KS Żychlin

1757.

KSGB Manieczki

1758.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

1759.

Kujawiak Kowal

1760.

Kujawiak Kruszyn

1761.

Kujawiak Stanin

1762.

Kujawiak Sukowy

1763.

Kujawianka Izbica Kujawska

1764.

Kujawianka Strzelno

1765.

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

1766.

Kujawy Kozy

1767.

Kujawy Markowice

1768.

Kupryt 02 Sucha Górna

1769.

Kurpik Kadzidło

1770.

Kuźnia Jawor

1771.

Kuźnia Ustroń

1772.

Kwarc Piesarzowice

1773.

Kwarcyt Jegłowa

1774.

Kwisa Mroczkowice

1775.

Kwisa Świeradów-Zdrój

1776.

Kwisa Trzebów

1777.

Lachy Lachowice

1778.

Laktoza Łyszkowice

1779.

Las Kuczków

1780.

Las Puszczykowo

1781.

Las Zalesie

1782.

Laskovia Laskowa

1783.

Laskowianka Laski

1784.

Latarnik Choczewo

1785.

Laura Chylice

1786.

Lech Barkowo

1787.

Lech Czaplinek

1788.

Lech Poznań

1789.

Lech Ręczyn

1790.

Lech Rypin

1791.

Lech Sulechów

1792.

Lechia Dzierżoniów

1793.

Lechia Gdańsk

1794.

Lechia Kostrzyn

1795.

Lechia Pantalowice

1796.

Lechia Piechowice

1797.

Lechia Rokitnica

1798.

Lechia Sędziszów

1799.

Lechia Strawczyn

1800.

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1801.

Lechita Kłecko

1802.

Ledniczanka Lednica Górna

1803.

Legia Chełmża

1804.

Legia Osiek

1805.

Legia Strzelce

1806.

Legia Warszawa

1807.

Legion Bydlin

1808.

Legion Głowaczów

1809.

Legion Krępsko

1810.

Legion Strączno

1811.

Legion Suskowola

1812.

Legion Tomaszowice

1813.

Legion Warszawa

1814.

Legionovia Legionowo

1815.

Lelovia Lelów

1816.

Leńczanka Leńcze

1817.

Lepietnica Klikuszowa

1818.

Lesk Sędzisław

1819.

Leskowiec Rzyki

1820.

Leszkopol Bezek

1821.

Leśni Zawada

1822.

Leśnik Bircza

1823.

Leśnik Buszów

1824.

Leśnik Cewice

1825.

Leśnik Gorenice

1826.

Leśnik Klińska

1827.

Leśnik Kobiór

1828.

Leśnik Lemierzyce

1829.

Leśnik Łącza

1830.

Leśnik Manowo

1831.

Leśnik Margonin

1832.

Leśnik Nowe Ramuki

1833.

Leśnik Osiecznica

1834.

Leśnik Płazów

1835.

Leśnik Rąpin

1836.

Lew Olszyny

1837.

Lew Pogorzela

1838.

Lewart Lubartów

1839.

LGKS Charłupia Mała

1840.

Lider Swarzędz

1841.

Lider Szczytniki Czerniejewskie

1842.

Lider Włocławek

1843.

Lider Złotowo

1844.

Lignowy Szlacheckie

1845.

Lilia Mikstat

1846.

Lipniczanka Lipnica

1847.

Lipno Stęszew

1848.

Liskowiak Lisków

1849.

Lisovia Lisewo

1850.

Liswarta Krzepice

1851.

Liswarta Lisów

1852.

Liswarta Popów

1853.

Liszczanka Liszki

1854.

Liwia Łochów

1855.

Liwno Zabór

1856.

Liwocz Brzyska

1857.

Liwocz Czermna

1858.

LKKS Karwodrza

1859.

LKP Stypułów

1860.

LKS 07 Markowice (Racibórz)

1861.

LKS 45 Bujaków

1862.

LKS Adamowice

1863.

LKS Babice

1864.

LKS Babicha

1865.

LKS Baborówko

1866.

LKS Baranowice (Żory)

1867.

LKS Barciczanka

1868.

LKS Batycze

1869.

LKS Bełk

1870.

LKS Bestwina

1871.

LKS Będków

1872.

LKS Biała

1873.

LKS Białaczów

1874.

LKS Bieńkówka

1875.

LKS Bierkowice

1876.

LKS Bobrek

1877.

LKS Bojanów

1878.

LKS Bolesław

1879.

LKS Bolmin

1880.

LKS Brożec

1881.

LKS Brzeg

1882.

LKS Brzezie (Racibórz)

1883.

LKS Brzezówka

1884.

LKS Brzeźce

1885.

LKS Brzeźnica

1886.

LKS Brzyska Wola

1887.

LKS Bułowice

1888.

LKS Bystrzyca Górna

1889.

LKS Chałupki

1890.

LKS Chlebianka

1891.

LKS Chlebnia

1892.

LKS Chmielowice

1893.

LKS Cyprzanów

1894.

LKS Cyrhla

1895.

LKS Czaniec

1896.

LKS Czarnochowice

1897.

LKS Czarnocin

1898.

LKS Czarnylas

1899.

LKS Czaszyn

1900.

LKS Czeluśnica

1901.

LKS Ćwików

1902.

LKS Dąbrowa Chełmińska

1903.

LKS Dąbrówka

1904.

LKS Dębiaki

1905.

LKS Dębina Łętowska

1906.

LKS Długie

1907.

LKS Dobrocin

1908.

LKS Dobryszyce

1909.

LKS Domaszowice

1910.

LKS Droniowice

1911.

LKS Duńkowice

1912.

LKS Dzimierz

1913.

LKS Frydek

1914.

LKS Gałkówek

1915.

LKS Gamów

1916.

LKS Gardawice

1917.

LKS Gieczno

1918.

LKS Gilów

1919.

LKS Głębowice

1920.

LKS Głowaczewa

1921.

LKS Głowienka

1922.

LKS Gnojnik

1923.

LKS Goczałkowice Zdrój

1924.

LKS Golcowa

1925.

LKS Gołuchów

1926.

LKS Gorzów

1927.

LKS Gorzyce Małe

1928.

LKS Goświnowice

1929.

LKS Góra Motyczna

1930.

LKS Górki

1931.

LKS Górki Śląskie

1932.

LKS Grabice

1933.

LKS Gromnik Kuropatnik

1934.

LKS Grzegorzowice

1935.

LKS Haczów

1936.

LKS Hadra

1937.

LKS Harmęże

1938.

LKS Henrykowianka

1939.

LKS Hermanowa

1940.

LKS Hłudno

1941.

LKS Hucina

1942.

LKS Ilkowice

1943.

LKS Izdebki

1944.

LKS Jankowice

1945.

LKS Jankowy 1968

1946.

LKS Janosik

1947.

LKS Jasionka

1948.

LKS Jawiszowice

1949.

LKS Juszczyna

1950.

LKS Kadłub

1951.

LKS Kalinowa

1952.

LKS Kalonka

1953.

LKS Kamienica Polska

1954.

LKS Kamienna

1955.

LKS Kamionka

1956.

LKS Kęsowo

1957.

LKS Kicin

1958.

LKS Kiełczygłów

1959.

LKS Kobierzycko

1960.

LKS Kobylanka

1961.

LKS Kocierz

1962.

LKS Kombornia

1963.

LKS Komorniki

1964.

LKS Kończyce Małe

1965.

LKS Korbielów

1966.

LKS Korzenica

1967.

LKS Koszyce Wielkie

1968.

LKS Kowalin

1969.

LKS Kraśnik Dolny

1970.

LKS Krościna Wielka

1971.

LKS Królovia

1972.

LKS Krzywe

1973.

LKS Krzyżanowice

1974.

LKS Krzyżanowice

1975.

LKS Kwiatkowice

1976.

LKS Kwiatonowice

1977.

LKS Leśna

1978.

LKS Libertów

1979.

LKS Lipa

1980.

LKS Lubatowa

1981.

LKS Lubatówka

1982.

LKS Lubochnia

1983.

LKS Lyski

1984.

LKS Ładna

1985.

LKS Łąka

1986.

LKS Łąka

1987.

LKS Łęka

1988.

LKS Łęki Górne

1989.

LKS Łęki Strzyżowskie

1990.

LKS Łodygowice

1991.

LKS Łopuchowa

1992.

LKS Łubunia

1993.

LKS Łużna

1994.

LKS Łyskornia

1995.

LKS Manasterz

1996.

LKS Manasterz

1997.

LKS Marcinowice

1998.

LKS Mazańcowice

1999.

LKS Mierzwin

2000.

LKS Mierzyn

2001.

LKS Milanów

2002.

LKS Moderówka

2003.

LKS Modlna

2004.

LKS Mogilany

2005.

LKS Mołodycz

2006.

LKS Mordarka

2007.

LKS Mościsko

2008.

LKS Mroczków

2009.

LKS Mrzygłód

2010.

LKS Mszalnica

2011.

LKS Nagoszyn

2012.

LKS Nakło

2013.

LKS Nędza

2014.

LKS Niedźwiedź

2015.

LKS Niegoszowianka

2016.

LKS Nowa Jastrząbka

2017.

LKS Ochaby 96

2018.

LKS Ocice

2019.

LKS Odrzechowa

2020.

LKS Olszanica

2021.

LKS Olszyny

2022.

LKS Olza

2023.

LKS Orzeł Galewice

2024.

LKS Ostrówek

2025.

LKS Osuchów

2026.

LKS Owczary

2027.

LKS Owsiszcze

2028.

LKS Palczowice

2029.

LKS Paniowice

2030.

LKS Pawłów

2031.

LKS Pelikan

2032.

LKS Pewel Ślemieńska

2033.

LKS Piast Błaszki

2034.

LKS Piątkowa-Łęg

2035.

LKS Piotrowice Świdnickie

2036.

LKS Pisarowce

2037.

LKS Podleszany

2038.

LKS Pogórze

2039.

LKS Polanowice

2040.

LKS Poręba Spytkowska

2041.

LKS Poręba Wielka

2042.

LKS Potok

2043.

LKS Potworów

2044.

LKS Promna

2045.

LKS Pruchna

2046.

LKS Przybyszówka

2047.

LKS Pstrążna

2048.

LKS Pustków

2049.

LKS Pyszków

2050.

LKS Radzice

2051.

LKS Raszczyce

2052.

LKS Rosanów

2053.

LKS Roztocznik

2054.

LKS Rozumice

2055.

LKS Rój (Żory)

2056.

LKS Różnowo

2057.

LKS Różyca

2058.

LKS Ruda Kozielska

2059.

LKS Rudka

2060.

LKS Rudnik

2061.

LKS Rudnik

2062.

LKS Rudnik

2063.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice

2064.

LKS Rupniów

2065.

LKS Rusocin

2066.

LKS Rzędzian

2067.

LKS Rzuchowa

2068.

LKS Sadków

2069.

LKS Sarnów

2070.

LKS Siedliska

2071.

LKS Sieraków Śląski

2072.

LKS Sitowianka

2073.

LKS Skalnik

2074.

LKS Skała 2004

2075.

LKS Skołoszów

2076.

LKS Skołoszyn

2077.

LKS Skrbeńsko

2078.

LKS Skrobów

2079.

LKS Słotwina

2080.

LKS Socha

2081.

LKS Sopotnia

2082.

LKS Stare Oborzyska

2083.

LKS Start Niechcice

2084.

LKS Stary Śleszów

2085.

LKS Stasiówka

2086.

LKS Stobrawa-Stare Kolnie

2087.

LKS Stróża

2088.

LKS Stróże Małe-Płowce

2089.

LKS Studzienice

2090.

LKS Studzienna (Racibórz)

2091.

LKS Studzionka

2092.

LKS Szaflary

2093.

LKS Szymbark

2094.

LKS Szynwałd

2095.

LKS Śledziejowice

2096.

LKS Ślesin

2097.

LKS Świniarsko

2098.

LKS Świnice Warckie

2099.

LKS Targowianka

2100.

LKS Tarnawka

2101.

LKS Tarnowska Wola

2102.

LKS Topór

2103.

LKS Trątnowianka

2104.

LKS Trzciana

2105.

LKS Trzebnowisko

2106.

LKS Trzebunia

2107.

LKS Trześniów

2108.

LKS Tubądzin

2109.

LKS Tworków

2110.

LKS Tyrawa Wołoska

2111.

LKS Ubiad

2112.

LKS Ujkowice

2113.

LKS Ujsoły

2114.

LKS Uszew

2115.

LKS Uście Gorlickie

2116.

LKS Wambierzyce

2117.

LKS Waplewo Wielkie

2118.

LKS Wesoła

2119.

LKS Węgrzcanka

2120.

LKS Wierzbie

2121.

LKS Wierzbowianka

2122.

LKS Wierzchlas

2123.

LKS Wierzchowiny

2124.

LKS Wietrzychowice

2125.

LKS Wiewiórka

2126.

LKS Wisła Mała

2127.

LKS Wisła Wielka

2128.

LKS Wiśniowa

2129.

LKS Wojnowice

2130.

LKS Wola Będkowska

2131.

LKS Wola Dalsza

2132.

LKS Wola Krzysztoporska

2133.

LKS Woszczyce

2134.

LKS Wójtowa

2135.

LKS Wólka Podleśna

2136.

LKS Wzdów

2137.

LKS Zabełków

2138.

LKS Zagórzany

2139.

LKS Zapole

2140.

LKS Zasów

2141.

LKS Zatorzanka

2142.

LKS Zgłobice

2143.

LKS Zielonka

2144.

LKS Złotniczanka

2145.

LKS Zwonowice

2146.

LKS Żarki

2147.

LKS Żdziary

2148.

LKS Żurawianka

2149.

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)

2150.

LKS Żyraków

2151.

Losoś Łososina Dolna

2152.

Lot Balice

2153.

Lot Konopiska

2154.

Lotniarz Bezmiechowa

2155.

Lotnik  Twardogóra

2156.

Lotnik Czarne

2157.

Lotnik Jeżów Sudecki

2158.

Lotnik Kościelec

2159.

Lotnik Kryspinów

2160.

LSK Piotrowice

2161.

LSSG Grodzisk Wielkopolski

2162.

LTP Lubanie

2163.

Lubań Maniowy

2164.

Lubań Tylmanowa

2165.

Lubiatowianka Lubiatów

2166.

Lubienianka Lubień Kujawski

2167.

Lublinianka Lublin

2168.

Lubniewiczanka Lubniewice

2169.

Lubomir Wiśniowa

2170.

Luboński KS

2171.

Lubrzanka Kajetanów

2172.

Lubuszanin

2173.

Lubuszanin Trzcianka

2174.

Lubusze Rusinów

2175.

Luciążanka Przygłów

2176.

Ludwiniak Ludwin

2177.

LUKS Bałucz

2178.

LUKS Czerteż

2179.

LUKS Gomunice

2180.

LUKS Mroczków Dzielna

2181.

LUKS Skrzyszów

2182.

LUKS Stare Bojanowo

2183.

LUKS Wola Radłowska

2184.

LUKS Zalipie

2185.

Lutnia Piszczac

2186.

Lwówianka Lwówek

2187.

LZKS Mańkowice/Piątkowice

2188.

LZS Biała

2189.

LZS Biała Nyska

2190.

LZS Biestrzykowice-Miodary

2191.

LZS Biskupice

2192.

LZS Bobrowo

2193.

LZS Bobrówko

2194.

LZS Bodzanów

2195.

LZS Bogacica

2196.

LZS Bojano

2197.

LZS Borki Wielkie

2198.

LZS Borkowice

2199.

LZS Brąszewice

2200.

LZS Brynica

2201.

LZS Brzeźnik

2202.

LZS Brzeźno

2203.

LZS Budkowice Stare

2204.

LZS Budziszów Wielki

2205.

LZS Bugaj Nowy

2206.

LZS Buków

2207.

LZS Bytonia

2208.

LZS Chocianowice

2209.

LZS Chorula

2210.

LZS Chrząstwa

2211.

LZS Chrzelice

2212.

LZS Chynowa

2213.

LZS Cielcza

2214.

LZS Czajków

2215.

LZS Czarnocin

2216.

LZS Czarnolas

2217.

LZS Czyżowice

2218.

LZS Dąbrówka Górna

2219.

LZS Dobryń Duży

2220.

LZS Domaszkowice

2221.

LZS Doruchów

2222.

LZS Dytmarów

2223.

LZS Dziewiętlice

2224.

LZS Fijewo

2225.

LZS Frednowy

2226.

LZS Gierałcice

2227.

LZS Głuchowo

2228.

LZS Godziesze

2229.

LZS Golczowice

2230.

LZS Gościce

2231.

LZS Goworowice

2232.

LZS Grochowiska Księże

2233.

LZS Grodziec

2234.

LZS Gronowice

2235.

LZS Grudzice (Opole)

2236.

LZS Gryżów

2237.

LZS Izbicko

2238.

LZS Jadachy

2239.

LZS Jadowniki

2240.

LZS Jankowice Wielkie

2241.

LZS Jarocin

2242.

LZS Jasienica Górna

2243.

LZS Jędrzychów

2244.

LZS Justynów

2245.

LZS Kadłubiec

2246.

LZS Kałków

2247.

LZS Kamienica

2248.

LZS Karszew

2249.

LZS Kępnica

2250.

LZS Kolnowice

2251.

LZS Komorniki

2252.

LZS Komorowo

2253.

LZS Komorzno

2254.

LZS Komprachcice

2255.

LZS Kosorowice

2256.

LZS Kościelec Kujawski

2257.

LZS Kościeliska

2258.

LZS Kościelnik

2259.

LZS Kotlarnia-Goszyce

2260.

LZS Kotliska

2261.

LZS Kotowa Wola

2262.

LZS Kowalewice

2263.

LZS Koźlice

2264.

LZS Kórnica Nowy Dwór

2265.

LZS Krężnica Jara

2266.

LZS Kromołów

2267.

LZS Kruszyna/Prędocin

2268.

LZS Krzątka

2269.

LZS Krzywiczyny

2270.

LZS Krzywizna

2271.

LZS Krzyworzeka

2272.

LZS Kujakowice

2273.

LZS Kujawy

2274.

LZS Kuniów

2275.

LZS Kup

2276.

LZS Kurów

2277.

LZS Lasowice Wielkie

2278.

LZS Ligota Bialska-Radostynia

2279.

LZS Ligota Górna

2280.

LZS Ligota Oleska

2281.

LZS Ligota Turawska

2282.

LZS Ligota Wołczyńska

2283.

LZS Lipa

2284.

LZS Lipnik

2285.

LZS Lisięcice

2286.

LZS Luboszyce

2287.

LZS Lubrza

2288.

LZS Luszowice

2289.

LZS Łaszew

2290.

LZS Łaziska

2291.

LZS Łączany

2292.

LZS Łąka Prudnicka

2293.

LZS Łąka-Jodłów

2294.

LZS Łowkowice

2295.

LZS Machnice

2296.

LZS Maciejowice

2297.

LZS Maciowakrze

2298.

LZS Majdan Zbydniowski

2299.

LZS Malerzowice Małe

2300.

LZS Mała

2301.

LZS Masłowice

2302.

LZS Mędrzechów

2303.

LZS Mikorzyn

2304.

LZS Młodoszowice

2305.

LZS Młynisko

2306.

LZS Morów-Koperniki

2307.

LZS Mszanowo

2308.

LZS Narewka

2309.

LZS Niemysłowice-Dębowiec

2310.

LZS Niewodniki

2311.

LZS Niwnica-Konradowa

2312.

LZS Niwnice

2313.

LZS Nowa

2314.

LZS Nowa Wieś Lubińska

2315.

LZS Nowy Kośćiół

2316.

LZS Obrowiec

2317.

LZS Olesno

2318.

LZS Olszowa

2319.

LZS Osiek

2320.

LZS Ostaszów

2321.

LZS Ostrówiec

2322.

LZS Otorowo

2323.

LZS Pątnów

2324.

LZS Piaseczno

2325.

LZS Piotrówka

2326.

LZS Pisarzowice

2327.

LZS Polanowice

2328.

LZS Polski Świętów

2329.

LZS Poniatowa Wieś

2330.

LZS Popielów

2331.

LZS Poręba

2332.

LZS Przechód

2333.

LZS Przedmość

2334.

LZS Przędzel

2335.

LZS Przylesie Dolne

2336.

LZS Przysiecz

2337.

LZS Przywory

2338.

LZS Racławice

2339.

LZS Racławicki

2340.

LZS Radawie

2341.

LZS Radłów

2342.

LZS Radomierowice

2343.

LZS Radostów

2344.

Lzs Raszowa

2345.

LZS Rębieskie

2346.

LZS Rożniątów

2347.

LZS Rożnów

2348.

LZS Rudniki

2349.

LZS Rudziczka

2350.

LZS Rzeczyca Długa

2351.

LZS Rzepce

2352.

LZS Samborzec

2353.

LZS Sękowice

2354.

LZS Siedlików

2355.

LZS Sielczyk (Biała Podlaska)

2356.

LZS Siestrzechowice

2357.

LZS Skarbimierz

2358.

LZS Skarpa

2359.

LZS Skorogoszcz

2360.

LZS Sławice

2361.

LZS Solniki Małe

2362.

LZS Staniszcze Wielkie

2363.

LZS Stare Kotkowice

2364.

LZS Starowice

2365.

LZS Stary Ujazd

2366.

LZS Staw

2367.

LZS Steklin

2368.

LZS Stradunia

2369.

LZS Strzeleczki

2370.

LZS Ścinawa Polska

2371.

LZS Ścinawa-Korfantów

2372.

LZS Śliwice

2373.

LZS Świedziebnia

2374.

LZS Świerkle

2375.

LZS Trębaczew

2376.

LZS Trzcinica

2377.

LZS Trzeboszowice

2378.

LZS Turawa

2379.

LZS Turbia

2380.

LZS Ujeżdziec

2381.

LZS Uszyce

2382.

LZS Vagat

2383.

LZS Walce

2384.

LZS Walichnowy

2385.

LZS Wąsowo

2386.

LZS Wichrów

2387.

LZS Wielowieś

2388.

LZS Wierzbnik

2389.

LZS Wierzchowiska

2390.

LZS Włodary-Węża

2391.

LZS Wojciechów

2392.

LZS Wojsław

2393.

LZS Wola Rzeczycka

2394.

LZS Wójcina

2395.

LZS Wójtowice

2396.

LZS Wronczyn

2397.

LZS Wrońsko

2398.

LZS Wrzoski

2399.

LZS Wydrza

2400.

LZS Wydrzyn

2401.

LZS Zachowice

2402.

LZS Zalesice

2403.

LZS Zaręba

2404.

LZS Zawada

2405.

LZS Zawada

2406.

LZS Zbiczno

2407.

LZS Zbydniów

2408.

LZS Zębowice

2409.

LZS Zimna Wódka

2410.

LZS Zwanowice

2411.

LZS Żabno

2412.

LZS Żelazna

2413.

LZS Żelazny Most

2414.

LZS Żłobizna

2415.

LZS Żytniów

2416.

Łabędz Widuchowa

2417.

Łada 1945 Biłgoraj

2418.

Łagoszowia Łagoszów

2419.

Łazowianka Łazy

2420.

Łazowiazka Łazy

2421.

Łegoviałeg Tarnowski

2422.

Łęg Kopice

2423.

Łęg Łowce

2424.

Łęg Stany

2425.

Łęgi Nowa Biała

2426.

Łęk Ostrów

2427.

Łętowska Dolina Łętowo

2428.

ŁKS 1926 Łomża

2429.

ŁKS Łagów

2430.

ŁKS Łazy

2431.

ŁKS Łęknica

2432.

ŁKS Łochów

2433.

ŁKS Łopuszno

2434.

ŁKS Łowisko

2435.

ŁKS Łódź

2436.

ŁKS Łukawiec

2437.

Łobzonka Wyrzysk

2438.

Łokietek Brześć Kujawski

2439.

Łokietek Wierzchucin Królewski

2440.

Łomniczanka Stara Łomnica

2441.

ŁTS Łabędy (Gliwice)

2442.

Łukovia Łukowa

2443.

Łużyce Lubań

2444.

Łużyczanka Lipinki Łużyckie

2445.

Łyna Sękpol

2446.

Łysa Góra Zawadka

2447.

Łysica Bodzentyn

2448.

Macierz Lipnica Murowana

2449.

Macovia Maków

2450.

Magic Niezabyszewo

2451.

Magnat Juchnowiec Kościelny

2452.

Magnat Sierpów

2453.

Magórka Czernichów

2454.

Magura Bystra

2455.

Majdan Bolesławice

2456.

Makovia Makowisko

2457.

Makowianka Maków Mazowiecki

2458.

Maksymilian Cisiec

2459.

Malina Piątek

2460.

Malinka Malin

2461.

Mała Panew Cynków

2462.

Małapanew Ozimek

2463.

Mamry Giżycko

2464.

Manchatan Nowy Kawęczyn

2465.

Maraton Waleńczów

2466.

Maratończyk Brzeźno

2467.

Markiewicz Krosno

2468.

Markovia Markowa

2469.

Marmury Przyłęk

2470.

Marol Jacentów

2471.

Marymont 1911 Warszawa

2472.

Masłovia Masłów

2473.

Masovia Kraszewice

2474.

Masovia Maszewo

2475.

Maszycanka Maszyce

2476.

Matrot Kąsinowo

2477.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

2478.

Mazowia Słubice

2479.

Mazowsze Grójec

2480.

Mazowsze Jednorożec

2481.

Mazowsze Stężyca

2482.

Mazur Gostynin

2483.

Mazur Karczew

2484.

Mazur Pisz

2485.

Mazur Radzymin

2486.

Mazur Wydminy

2487.

Meblorz Swarzędz

2488.

Mechanik Bobolice

2489.

Mechanik Brzezina

2490.

Mechanik Kochcice

2491.

Mechanik Turowo

2492.

Mechanik Warnice

2493.

Medyk Cibórz

2494.

Megawat Świerże Górne

2495.

Meprozet Stare Kurowo

2496.

Mercury Nowogródek Pomorski

2497.

Metal Rzeki Wielkie

2498.

Metal Tarnów

2499.

Metal Węgierska Górka

2500.

Metalowiec Goraj

2501.

Metalowiec Łambinowice

2502.

Metalowiec Łódź

2503.

Metanoja Lipsko

2504.

Meteor Jordanowo

2505.

Meteor Pinczyn

2506.

Meteor Reczyce

2507.

Meteor Silno

2508.

Mewa Cigacice

2509.

Mewa Gniew

2510.

Mewa Kunice

2511.

Mewa Resko

2512.

Mewa Smykowo

2513.

MGKS Lubraniec

2514.

Michałowianka Michałowice

2515.

Miedniewiczanka Miedniewice

2516.

Miedzanka Miedzna

2517.

Miedź Legnica

2518.

Mień Lipno

2519.

Mieszko Gniezno

2520.

Mieszko Konotop

2521.

Mieszko Mieszkowice

2522.

Mieszko Ruszowice

2523.

Mikrus Szadłowice

2524.

Mila Turka

2525.

Milan Milanówek

2526.

Milan SC Łódź

2527.

Milenium Bieliny

2528.

Milenium Radziemice

2529.

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne

2530.

Mirstal Mirosławiec

2531.

Mitex Podgórzyn

2532.

MK Górnik Katowice

2533.

MKP Szczecinek

2534.

MKP Szlachta

2535.

MKP Wołów

2536.

MKS 2000 Tuszyn

2537.

MKS Ciechanów

2538.

MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

2539.

MKS Dąbie

2540.

MKS Debrno

2541.

MKS Ełk

2542.

MKS Gogolin

2543.

MKS Hutnik Warszawa

2544.

MKS Jeziorany

2545.

MKS Kańczuga

2546.

MKS Kluczbork

2547.

MKS Korsze

2548.

MKS Kostomłoty

2549.

MKS Lędziny

2550.

MKS Limanovia

2551.

MKS Łucznik

2552.

MKS Magnice

2553.

MKS Małkinia (Małkinia Górna)

2554.

MKS Mianów

2555.

MKS Mielnik

2556.

MKS MOS Zduńska Wola

2557.

MKS Myszków

2558.

MKS Nowa Proszowianka

2559.

MKS Nowe Miasteczko

2560.

MKS Piaseczno

2561.

MKS Poręba

2562.

MKS Przasnysz

2563.

MKS Radymno

2564.

MKS Radziejów (Rybnik)

2565.

MKS Ruciane-Nida

2566.

MKS Ryki

2567.

MKS Siedliska

2568.

MKS Sławków

2569.

MKS Sokół

2570.

MKS Sołtysowice (Wrocław)

2571.

MKS Szczawno-Zdrój

2572.

MKS Trzebinia

2573.

MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)

2574.

MKS w Wyśmierzycach

2575.

MKS Władysławowo

2576.

MKS Wołczyn

2577.

MKS Żory

2578.

MLKS Konopnica

2579.

MLKS Woźniki

2580.

MLKS Żabno

2581.

Mławianka Mława

2582.

Młodość Rudno

2583.

Młodzieżówka Radzyń Podlaski

2584.

Młodzik 18 Radom

2585.

Modrzew Modrzyca

2586.

Mogielanka Mogielnica

2587.

Monis Bielowy

2588.

Moravia Morawica

2589.

Morcinek Kaczyce

2590.

Morena Gdańsk

2591.

Morze Stegna

2592.

Morzycko Moryń

2593.

Moszczanka Moszczenica

2594.

Moto Jelcz Oława

2595.

Motor Bujniczki

2596.

Motor Grochowice

2597.

Motor Lubawa

2598.

Motor Lublin

2599.

Motor Praszka

2600.

MRKS Czechowice-Dziedzice

2601.

Mrongowia Mrągowo

2602.

Mrowlanka Mrowla

2603.

Mszczonowianka Mszczonów

2604.

MTS Pawłowice

2605.

Muchobór Wrocław

2606.

MUKS Wróblew

2607.

MULKS Łask

2608.

Murań Jurgów

2609.

Muskador Wola Pękoszewska

2610.

Mustang Ostaszewo

2611.

Muszelka Ogardy

2612.

Myśla Drgomyśl

2613.

Myśliwiec Gostycyn

2614.

Myśliwiec Tuchomie

2615.

MZKS Alwernia

2616.

Nadnarwianka Półtusk

2617.

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

2618.

Nadwiślan Kraków

2619.

Nadwiślan Rusocice

2620.

Nadwiślanin Gromiec

2621.

Nadwiślanka Brzeźnica

2622.

Nadwiślanka Nowe Brzesko

2623.

Nadwiślanka Okleśna

2624.

Nadzieja Bytom

2625.

Nafciarz Bóbrka

2626.

Nafta Chorkówka

2627.

Nafta Jedlicze

2628.

Nafta Jodłówka

2629.

Nafta Kryg

2630.

Nafta Rybaki

2631.

Nałęcz Babiak

2632.

Nałęcz Ostroróg

2633.

NAP Nowy Tomyśl

2634.

Naprzód 37 Krzyżkowice

2635.

Naprzód Borucin

2636.

Naprzód Czyżowice

2637.

Naprzód Jabłonowo Pomorskie

2638.

Naprzód Jamno

2639.

Naprzód Jemielnica

2640.

Naprzód Jędrzejów

2641.

Naprzód Lipiny (Świętochłowice)

2642.

Naprzód Łubie

2643.

Naprzód Ochmanów

2644.

Naprzód Ostrowy

2645.

Naprzód Rydułtowy

2646.

Naprzód Skórzec

2647.

Naprzód Sobolów

2648.

Naprzód Stare Babice

2649.

Naprzód Syrynia

2650.

Naprzód Świbie

2651.

Naprzód Ujazd Niezdrowice

2652.

Naprzód Wieszowa

2653.

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

2654.

Naprzód Żernica

2655.

Narew 1962 Ostrołęka

2656.

Narew Choroszcz

2657.

Naroże Juszczyn

2658.

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

2659.

Nawoj Nawojowa

2660.

Nefryt Jordanów Śląski

2661.

Nelson Polańczyk

2662.

Neptun Końskie

2663.

Ner Łódzki Łódź

2664.

Ner Poddębice

2665.

Nida Oksa

2666.

Nida Pińczów

2667.

Nida Sobków

2668.

Nidzianka Bieliny

2669.

Nidzica Dobiesławice

2670.

Nidzica Słaboszów

2671.

Nielba Wągrowiec

2672.

Nieszkowianka Nieszkowice Małe

2673.

Nietoperz Gardzko

2674.

Nikpol Ruda Śląska

2675.

Nitron Krupski Młyn

2676.

Niwa Łomazy

2677.

Niwa Nowa Wieś

2678.

Niwa Tęczki

2679.

Niwy Brudzowice

2680.

NKS Niepruszewo

2681.

Nogat Malbork

2682.

Nojszewianka Dobre

2683.

Norda Karwia

2684.

Northstar Miechów

2685.

Notecianka Pakość

2686.

Noteć Czarnków

2687.

Noteć Dziembowo

2688.

Noteć Gębice

2689.

Noteć Górecko

2690.

Noteć Inowrocław

2691.

Noteć Łabiszyn

2692.

Noteć Miasteczko Krajeńskie

2693.

Noteć Rosko

2694.

Noteć Stare Bielice

2695.

Novi Narama

2696.

Novi Nosówka

2697.

Novi Rzezawianka Rzezawa

2698.

Nowi Nowa Cerkiew

2699.

Nowiny Wielkie

2700.

Nowosolna Łódź

2701.

Nowy Dwór Makowiska

2702.

Nurt Potok

2703.

Nysa Kłaczyna

2704.

Nysa Kłodzko

2705.

Nysa Przewóz

2706.

Nysa Trzebiel

2707.

Nysa Wiadrów

2708.

Nysa Zgorzelec

2709.

Obra Kościan

2710.

Obra Trzciel

2711.

Obra Zbąszyń

2712.

Ocice Racibórz

2713.

Odlew Poznań

2714.

Odolanovia Odolanów

2715.

Odra Bytom Odrzański

2716.

Odra Centrum Wodzisław Śląski

2717.

Odra Chobienia

2718.

Odra Chojna

2719.

Odra Glińsk

2720.

Odra Górzyca

2721.

Odra Kąty Opolskie

2722.

Odra Kędzierzyn-Koźle

2723.

Odra Klenica

2724.

Odra Lubiąż

2725.

Odra Malczyce

2726.

Odra Miasteczko Śląskie

2727.

Odra Nieboczowy

2728.

Odra Nietków

2729.

Odra Opole

2730.

Odra Ratowice

2731.

Odra Rąpice

2732.

Odra Rzeczyca

2733.

Odra Słup

2734.

Odra Stary Dwór

2735.

Odra Ścinawa

2736.

Odra Uraz

2737.

Odra Wodzisław Śląski

2738.

Odrodzenie Szalejów Dolny

2739.

Odrzanka Dziergowice

2740.

Odrzanka Radziszewo

2741.

Ogień Sękowa

2742.

Ognisko Przeworno

2743.

Ogniwo Babinek

2744.

Ogniwo Dzwonowo

2745.

Ogniwo Łąkociny

2746.

Ogniwo Piwniczna Zdrój

2747.

Ogniwo Wierzbica

2748.

Ogniwo Zegartowice

2749.

Ogrodnik Chróścina Nyska

2750.

Ogrodnik Cielmice (Tychy)

2751.

Ogrol Sielinko

2752.

Okęcie Warszawa

2753.

Okocimski KS Brzesko

2754.

Okoń Sapowice

2755.

Okran Konarzewo

2756.

OKS Janowo (Rumia)

2757.

OKS Mokrzyszów

2758.

OKS Olesko

2759.

OKS Opatów

2760.

OKS Ostrów Wielkopolski

2761.

OKS Wielowieś

2762.

Oksza Łobodno

2763.

Olchovia Olchowa

2764.

Olender Sól

2765.

Oleśnia Oleśniki

2766.

Olimp Gościno

2767.

Olimp Mierzeszyn

2768.

Olimp Złocieniec

2769.

Olimpa Czersk

2770.

Olimpa Olsztynek

2771.

Olimpia Biskupice Radłowska

2772.

Olimpia Boruszowice

2773.

Olimpia Brzeziny

2774.

Olimpia Bucze

2775.

Olimpia Bukowinka

2776.

Olimpia Chąśno

2777.

Olimpia Chocznia

2778.

Olimpia Czaple Wielkie

2779.

Olimpia Dąbrowa

2780.

Olimpia Elbląg

2781.

Olimpia Godzięcin

2782.

Olimpia Goleszów

2783.

Olimpia Grudziądz

2784.

Olimpia Huta Stara

2785.

Olimpia Jeżów

2786.

Olimpia Kamienna Góra

2787.

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

2788.

Olimpia Kąty

2789.

Olimpia Kisielice

2790.

Olimpia Kowary

2791.

Olimpia Latowicz

2792.

Olimpia Lewin Brzeski

2793.

Olimpia Łobzów

2794.

Olimpia Miączyn

2795.

Olimpia Miłki

2796.

Olimpia Niedźwiada

2797.

Olimpia Nockowa

2798.

Olimpia Okrzeja

2799.

Olimpia Oporów

2800.

Olimpia Pisarzowa

2801.

Olimpia Pławniowice

2802.

Olimpia Podgaj

2803.

Olimpia Pysznica

2804.

Olimpia Sztum

2805.

Olimpia Truskolasy

2806.

Olimpia Warszawa

2807.

Olimpia Wojnicz

2808.

Olimpia Wola Załeżna

2809.

Olimpia Wtelno

2810.

Olimpia Zambrów

2811.

Olimpia Zebrzydowice

2812.

Olimpiakos Tarnogród

2813.

Olimpic/Mieszko Warszkowo

2814.

Olipmia Koło

2815.

Olsza Olszyna Lubańska

2816.

Olszynka Ołpiny

2817.

Olympic Słupia

2818.

Olza Godów

2819.

Olza Pogwizdów

2820.

Omega Kleszczów

2821.

Omega Stary Zamość

2822.

Omulew Wielbark

2823.

Opia Opinogóra

2824.

Opolanin Opole Lubelskie

2825.

Orawa Jabłonka

2826.

Orion Cegłów

2827.

Orion Dereźnia Solska

2828.

Orion Dziewierzewo

2829.

Orion Olewin

2830.

Orion Pielniaw

2831.

Orion Popowo

2832.

Orion Stihl Jacnia

2833.

Orkan Bełżec

2834.

Orkan Borzęcin

2835.

Orkan Buczek

2836.

Orkan Chorzemin

2837.

Orkan Dalewo

2838.

Orkan Długoszyn

2839.

Orkan Gostkowo

2840.

Orkan Huta

2841.

Orkan Jarosławiec

2842.

Orkan Lelice

2843.

Orkan Markowce

2844.

Orkan Mojęcie

2845.

Orkan Niedźwiedź

2846.

Orkan Objezierze

2847.

Orkan Raba Wyżna

2848.

Orkan Rów

2849.

Orkan Rumia

2850.

Orkan Rzerzęczyce

2851.

Orkan Sątopy

2852.

Orkan Sochaczew

2853.

Orkan Suchań

2854.

Orkan Szczedrzykowice

2855.

Orkan Szczyrzyc

2856.

Orkan Śmiłowo

2857.

Orkan Wojcieszków

2858.

Orkan Zapałów

2859.

Orla Jutrosin

2860.

Orla Korzeńsko

2861.

Orla Wąsosz

2862.

Orlęta Aleksandrów Kujawski

2863.

Orlęta Baboszewo

2864.

Orlęta Cielądz

2865.

Orlęta Czyżew

2866.

Orlęta Gołaszyn

2867.

 Orlęta Kielce

2868.

Orlęta Krosnowice

2869.

Orlęta Łuków

2870.

Orlęta Nowodwór

2871.

Orlęta Radzyń Podlaski

2872.

Orlęta Reda

2873.

Orlęta Rudawa

2874.

Orlicz Suchedniów

2875.

Orlik Blachownia

2876.

Orlik Miłosław

2877.

Orlik Okmiany

2878.

Orlik Sepno

2879.

Orlik Sobień

2880.

Orlik Szczurowa

2881.

Orłowianka Orłowo

2882.

Orły Bojszów

2883.

Orły Borowa

2884.

Orły Huta Łukomska

2885.

Orły Jabłonka

2886.

Orły Kazimierz Dolny

2887.

Orły Kusięta

2888.

Orły Lipienica

2889.

Orły Plewiska

2890.

Orły Pniewy

2891.

Orły Ruda

2892.

Orły Zielonka

2893.

Oronka Orońsko

2894.

Oruński KP (Gdańsk)

2895.

Orz Goworowo

2896.

Orzeł Babienica/Psary

2897.

Orzeł Baniocha

2898.

Orzeł Bażanówka

2899.

Orzeł Bębło

2900.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie

2901.

Orzeł Biały Kościół

2902.

Orzeł Biedaczów

2903.

Orzeł Biedaszków Wielki

2904.

Orzeł Bierzwnik

2905.

Orzeł Bieździedza

2906.

Orzeł Bobrowniki

2907.

Orzeł Borkowo

2908.

Orzeł Branice

2909.

Orzeł Bukówek

2910.

Orzeł Cikowice

2911.

Orzeł Czemierniki

2912.

Orzeł Czerna

2913.

Orzeł Czerwonka

2914.

Orzeł Dębno

2915.

Orzeł Dzierżysław

2916.

Orzeł Faliszówka

2917.

Orzeł Gielniów

2918.

Orzeł Glinianka

2919.

Orzeł Głogowo

2920.

Orzeł Goleszyn

2921.

Orzeł Gołubie

2922.

Orzeł Gościszów

2923.

Orzeł Górzanka

2924.

Orzeł Granowo

2925.

Orzeł Grzegorzew

2926.

Orzeł Grzędzice

2927.

Orzeł Gulcz

2928.

Orzeł Harta

2929.

Orzeł Iwanowice

2930.

Orzeł Jankowice

2931.

Orzeł Janowiec Kościelny

2932.

Orzeł Kampinos

2933.

Orzeł Kawęczyn

2934.

Orzeł Kazimierz

2935.

Orzeł Kcynia

2936.

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

2937.

Orzeł Kleszczele

2938.

Orzeł Kolno

2939.

Orzeł Konary

2940.

Orzeł Konin Żagański

2941.

Orzeł Kosowy

2942.

Orzeł Koty

2943.

Orzeł Kozy

2944.

Orzeł Kwaśniów

2945.

Orzeł Lewniowa

2946.

Orzeł Lisia Góra

2947.

Orzeł Lubawka

2948.

Orzeł Lubla

2949.

Orzeł Łękawica

2950.

Orzeł Łowyń

2951.

Orzeł Łożnica

2952.

Orzeł Łubowo

2953.

Orzeł Małkocin

2954.

Orzeł Marszowice

2955.

Orzeł Mąkolno

2956.

Orzeł Miechowice Małe

2957.

Orzeł Miedary

2958.

Orzeł Międzyrzecz

2959.

Orzeł Mikołajowice

2960.

Orzeł Milcza

2961.

Orzeł Mokre Łany

2962.

Orzeł Morke (Mikołów)

2963.

Orzeł Mroczeń

2964.

Orzeł Mrzeżyno

2965.

Orzeł Mysłakowice

2966.

Orzeł Myślenice

2967.

Orzeł Nakło Śląskie

2968.

Orzeł Nieborów

2969.

Orzeł Nowa Wieś

2970.

Orzeł Olszanka

2971.

Orzeł Osiek nad Notecią

2972.

Orzeł Palowice

2973.

Orzeł Parysów

2974.

Orzeł Parzęcew

2975.

Orzeł Pawłowice (Wrocław)

2976.

Orzeł Pawonków

2977.

Orzeł Pęckowo

2978.

Orzeł Pęzino

2979.

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

2980.

Orzeł Piątkowisko

2981.

Orzeł Pichorowice

2982.

Orzeł Platerówka

2983.

Orzeł Pokój

2984.

Orzeł Prusice

2985.

Orzeł Prusinowo

2986.

Orzeł Przeworsk

2987.

Orzeł Ptaszkowa

2988.

Orzeł Pustyny

2989.

Orzeł Radocza

2990.

Orzeł Radziejewo

2991.

Orzeł Reńska Wieś

2992.

Orzeł Rostarzewo

2993.

Orzeł Rudnik

2994.

Orzeł Ryczów

2995.

Orzeł Sadowice

2996.

Orzeł Słopanowo

2997.

Orzeł Służewo

2998.

Orzeł Srebrzyszcze

2999.

Orzeł Stanica

3000.

Orzeł Straszyn

3001.

Orzeł Subkowy

3002.

Orzeł Sypniewo

3003.

Orzeł Szlichtyngowa

3004.

Orzeł Święta Katarzyna

3005.

Orzeł Tereszpol

3006.

Orzeł Torki

3007.

Orzeł Trąbki Wielkie

3008.

Orzeł Trzcińsko Zdrój

3009.

Orzeł Tykocin

3010.

Orzeł Ulnowo

3011.

Orzeł Unin

3012.

Orzeł Urzędów

3013.

Orzeł Wałcz

3014.

Orzeł Wieprz

3015.

Orzeł Wierzbica

3016.

Orzeł Witkowice

3017.

Orzeł Witoszów

3018.

Orzeł Wojcieszów

3019.

Orzeł Wojcieszyn

3020.

Orzeł Wojnarowa

3021.

Orzeł Wola Wiązowa

3022.

Orzeł Wólka Niedźwiedzicka

3023.

Orzeł Wróblew

3024.

Orzeł Wysocko Wielkie

3025.

Orzeł Wysoka

3026.

Orzeł Wysoka Głogowska

3027.

Orzeł Zabłocie

3028.

Orzeł Zagrodno

3029.

Orzeł Zalesie

3030.

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3031.

Orzeł Zlinice

3032.

Orzeł Żeńsko

3033.

Orzyc Chorzele

3034.

Osa Ząbrowo

3035.

Osadnik Myślibórz

3036.

Osiczanka Osice

3037.

Oskar Przysucha

3038.

Osława Zagórz

3039.

OSP Krzydlina Mała

3040.

Ossa Biskupiec Pomorski

3041.

Ostoja Kołaczyce

3042.

Ostoja Skierbieszów

3043.

Ostoja Żelisławice

3044.

Ostrovia Ostrowy

3045.

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

3046.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

3047.

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3048.

Ostrovia Wola Buchowska

3049.

Ostrowia Ostrówek

3050.

Ostrowianka Ostrów Królewski

3051.

Otmęt Krapkowice

3052.

OTS Osiek

3053.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

3054.

PAF Płońsk

3055.

Pagel Komorniki

3056.

Palkovia Palikówka

3057.

Pałuczanka Żnin

3058.

Panda Pamięcin

3059.

Paprad Muszyna

3060.

Parasol Wrocław

3061.

Park Starzenice

3062.

Park Targoszyn

3063.

Partyzant Dojazdów

3064.

Partyzant Kazimierz

3065.

Partyzant Leszno

3066.

Partyzant Radoszyce

3067.

Partyzant Targowiska

3068.

Partyzant Wodzisław

3069.

Pasja Kleosin

3070.

Pasjonat Dankowice

3071.

Passat Bukowo Morskie

3072.

Passovia Pass

3073.

Pasternik Ochojno

3074.

Paszczyniak Paszczyna

3075.

Patria Buk

3076.

Pelikan Dębno Polskie

3077.

Pelikan Grabów

3078.

Pelikan Łowicz

3079.

Pelikan Nowy Karolew

3080.

Pełta Karniewo

3081.

Perła Borzechów

3082.

Perła Czyczkowy

3083.

Perła Dwornia

3084.

Perła Mełgiew

3085.

Perła Płonica

3086.

Perła Potoczek

3087.

Perła Rokitno

3088.

Perła Rudnik

3089.

Perła Sławatycze

3090.

Perła Telatyn

3091.

Perła Węgrów

3092.

Perła Złotokłos

3093.

Perłą Deszkowice

3094.

Phytopharm Klęka

3095.

Piasek Potworów

3096.

Piaski Bydgoszcz

3097.

Piaskovia Piaski

3098.

Piaskowianka Piaski

3099.

Piast Antoniki

3100.

Piast Babice

3101.

Piast Bądkowo

3102.

Piast Belęcin

3103.

Piast Bieruń Nowy

3104.

Piast Bolków

3105.

Piast Chęciny

3106.

Piast Chociwel

3107.

Piast Cieszyn

3108.

Piast Czekanów

3109.

Piast Czerwieńsk

3110.

Piast Czerwona Woda

3111.

Piast Człuchów

3112.

Piast Dobrzeń

3113.

Piast Farmina

3114.

Piast Feliksów

3115.

Piast Gliwice

3116.

Piast Głubczyn

3117.

Piast Gorzów Śląski

3118.

Piast Grodziec

3119.

Piast Iłowa

3120.

Piast Jabłonna

3121.

Piast Karnin (Gorzów Wlkp.)

3122.

Piast Karsko

3123.

Piast Kobylin

3124.

Piast Kobylnica

3125.

Piast Koliin

3126.

Piast Kołodziejewo

3127.

Piast Krzywanice

3128.

Piast Lubanice

3129.

Piast Lutynia

3130.

Piast Łapanów

3131.

Piast Łasin

3132.

Piast Łubowo

3133.

Piast Miłocice

3134.

Piast Nadolice

3135.

Piast Nowa Ruda

3136.

Piast Nowa Wieś

3137.

Piast Nowosielce

3138.

Piast Osiek

3139.

Piast Ożarowice

3140.

Piast Parkovia Trzebiechów

3141.

Piast Pawłów (Zabrze)

3142.

Piast Piaseczno

3143.

Piast Piastów

3144.

Piast Poniec

3145.

Piast Przedmoście

3146.

Piast Przyrów

3147.

Piast Ruda

3148.

Piast Skawina

3149.

Piast Stopnica

3150.

Piast Strzelce Opolskie

3151.

Piast Tuczempy

3152.

Piast Wadowice Górne

3153.

Piast Wichów

3154.

Piast Wilczęta

3155.

Piast Wolica Piaskowa

3156.

Piast Wykroty

3157.

Piast Zawidów

3158.

Piast Złotniki Kujawskie

3159.

Piast Złotów

3160.

Piast Żerniki (Wrocław)

3161.

Piast Żmigród

3162.

Piaszno Brońków

3163.

Piatan Sichów

3164.

Pieczarka Wielichowo

3165.

Piekiełko Przykwa

3166.

Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

3167.

Pilica Białobrzegi

3168.

Pilica Koniecpol

3169.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

3170.

Pilica Przedbórz

3171.

Pilica Wierbka

3172.

Piliczanka Pilica

3173.

Piłkarskie Nadzieje Mielec

3174.

Piłkarz Podłęze

3175.

Pionier 95 Borne Sulinowo

3176.

Pionier Baby

3177.

Pionier Pisarzowice

3178.

Pionier Szczecin

3179.

Pionier Średnia Wieś

3180.

Pionier Zwierzyn

3181.

Pionier Zwierzyn

3182.

Pionier Żarnowo

3183.

Piorun Koniowo

3184.

Piotrcovia Piotrków

3185.

Pisa Barczewo

3186.

Pisat Białystok

3187.

Pisia Zygry

3188.

Pitmark Jaślany

3189.

PKS Albertus Kraków

3190.

PKS Racot

3191.

PKS Radość (Warszawa)

3192.

Plantator Niandówka

3193.

Platan Siedlce

3194.

PLKS Pewel Mała

3195.

Plon Błotnica Strzelecka

3196.

Plon Garbatka-Letnisko

3197.

Plon Gądkowice

3198.

Plon Kawęczyn

3199.

Plon Klęczany

3200.

Plon Skoroszyce

3201.

Pławnice Kamień

3202.

Płomień Borowe

3203.

Płomień Chlebowo

3204.

Płomień Chrzypsko Wielkie

3205.

Płomień Czarny Las

3206.

Płomień Czerna

3207.

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)

3208.

Płomień Dębe Wielkie

3209.

Płomień Dobromierz

3210.

Płomień Jerzmanowice

3211.

Płomień Jężyczki

3212.

Płomień Kobyla

3213.

Płomień Kostrze (Kraków)

3214.

Płomień Kościelec

3215.

Płomień Kuźnica Marianowa

3216.

Płomień Lgota Mała

3217.

Płomień Limanowa

3218.

Płomień Lisowo

3219.

Płomień Łagiewniki Wielkie

3220.

Płomień Makowice

3221.

Płomień Makowiska

3222.

Płomień Michów

3223.

Płomień Morawsko

3224.

Płomień Myślino

3225.

Płomień Nekla

3226.

Płomień Nowa Wieś Grodziska

3227.

Płomień Ochojec (Rybnik)

3228.

Płomień Opatów

3229.

Płomień Pobłocie Wielkie

3230.

Płomień Połajewo

3231.

Płomień Połomia

3232.

Płomień Przyprostynia

3233.

Płomień Przystajń

3234.

Płomień Radwanice

3235.

Płomień Sokolniki

3236.

Płomień Sosnowice

3237.

Płomień Trześń

3238.

Płomień Trzydnik Duży

3239.

Płomień Turznica

3240.

Płomień Wisznia Mała

3241.

Płomień Wólka Kłucka

3242.

Płomień Zagorzyce

3243.

Płomień Zmiennica

3244.

Płomyk Borówno

3245.

Płomyk Lutoryż

3246.

Płonia Racibórz

3247.

Pniówek Pawłowice Śląskie

3248.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3249.

Podgórki Krauszów

3250.

Podgórze Kraków

3251.

Podhalanin Biecz

3252.

Podhalanka Milówka

3253.

Podhale Nowy Targ

3254.

Podlasie Biała Podlaska

3255.

Podlasie Sokołów Podlaski

3256.

Podlesianka Kamień

3257.

Podlesianka Katowice

3258.

Podlesie Sowno

3259.

Podzamcze Nysa

3260.

Pogoń 96 Łaszczówka

3261.

Pogoń Banie Mazurskie

3262.

Pogoń Bełchów

3263.

Pogoń Biadoliny Radłowskie

3264.

Pogoń Bugaj

3265.

Pogoń Dębice

3266.

Pogoń Duszniki-Zdrój

3267.

Pogoń Gardeja

3268.

Pogoń Godzianów

3269.

Pogoń Góra

3270.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3271.

Pogoń Imielin

3272.

Pogoń Jastrzębce

3273.

Pogoń Józefów

3274.

Pogoń Kamyk

3275.

Pogoń Kopalina

3276.

Pogoń Kowalów

3277.

Pogoń Krzeszyce

3278.

Pogoń Książ Wielkopolski

3279.

Pogoń Leżajsk

3280.

Pogoń Lębork

3281.

Pogoń Lwówek

3282.

Pogoń Łapy

3283.

Pogoń Łobżenica

3284.

Pogoń Łosiów

3285.

Pogoń Markocice

3286.

Pogoń Miechów

3287.

Pogoń Miękinia

3288.

Pogoń Mogilno

3289.

Pogoń Noskowo

3290.

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3291.

Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)

3292.

Pogoń Oleśnica

3293.

Pogoń Pieszyce

3294.

Pogoń Połczyn Zdrój

3295.

Pogoń Prabuty

3296.

Pogoń Prudnik

3297.

Pogoń Przyborów

3298.

Pogoń Rogów

3299.

Pogoń Siedlce

3300.

Pogoń Skotniki (Kraków)

3301.

Pogoń Skwierzyna

3302.

Pogoń Słupia

3303.

Pogoń Smętowo

3304.

Pogoń Staszów

3305.

Pogoń Syców

3306.

Pogoń Szczecin

3307.

Pogoń Śmigiel

3308.

Pogoń Świebodzin

3309.

Pogoń Świerzawa

3310.

Pogoń Trębaczów

3311.

Pogoń Trzebiesza

3312.

Pogoń Wężyska

3313.

Pogoń Wierzchowo

3314.

Pogoń Wiskitki

3315.

Pogoń Wleń

3316.

Pogoń Wojnowice

3317.

Pogoń Wrocław

3318.

Pogoń Wronin

3319.

Pogoń Wschowa

3320.

Pogoń Zduńska Wola

3321.

Pogoń Ziemięcice

3322.

Pogoń Żmigródek

3323.

Pogoń-Sokół Lubaczów

3324.

Pogoria Pogórska Wola

3325.

Pogórze Bachórz

3326.

Pogórze Dubiecko

3327.

Pogórze Gierałtowice

3328.

Pogórze Gwoździec

3329.

Pogórze Husów

3330.

Pogórze Pleśna

3331.

Pogórze Rokietnica

3332.

Pogórze Srogów Górny

3333.

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

3334.

Pogranicze Kuźnica Białostocka

3335.

Pogranicze Mokre

3336.

Pogrom Aniołowo

3337.

Pogrom Luboń

3338.

Pogrom Zbójno

3339.

Pojezierze Prostki

3340.

Pokój Sadów

3341.

Pokrzywnica

3342.

Polanian Strzałkowo

3343.

Polanie Pierzchnica

3344.

Polanka Nieszkowice

3345.

Polaris Żory

3346.

Polder-a Damianowo

3347.

Polesie Białków

3348.

Polesie Kock

3349.

Polesie Serokomla

3350.

Polgeo Lusina

3351.

Polonez Bobrowiniki

3352.

Polonez Mordy

3353.

Polonia Andrzejów (Łódź)

3354.

Polonia Biała

3355.

 Polonia Biaołgon

3356.

Polonia Bielany Wrocławskie

3357.

Polonia Bydgoszcz

3358.

Polonia Bystrzyca Kłodzka

3359.

Polonia Bytom

3360.

Polonia Chodzież

3361.

Polonia Gdańsk

3362.

Polonia Giżyn

3363.

Polonia Głubczyce

3364.

Polonia Godzikowice

3365.

Polonia Golina

3366.

Polonia Gorzędów

3367.

Polonia Gościęcin

3368.

Polonia Grabowno Wielkie

3369.

Polonia Gryfino

3370.

Polonia Hyżne

3371.

Polonia Iłowo

3372.

Polonia Iłża

3373.

Polonia Jaksonów

3374.

Polonia Jastrowie

3375.

Polonia Jaszowice

3376.

Polonia Karłowice

3377.

Polonia Kępno

3378.

Polonia Kiełcz

3379.

Polonia Kłyż

3380.

Polonia Kopytowa

3381.

Polonia Leszno

3382.

Polonia Lidzbark Warmiński

3383.

Polonia Lipki Wielkie

3384.

Polonia Luszowice

3385.

Polonia Łaziska Górne

3386.

Polonia Łaziska Rybnickie

3387.

Polonia Marklowice

3388.

Polonia Markusy

3389.

Polonia Międzyrzecze

3390.

Polonia Niewiadom (Rybnik)

3391.

Polonia Nowe Kramsko

3392.

Polonia Nysa

3393.

Polonia Pasłęk

3394.

Polonia Piotrków Trybunalski

3395.

Polonia Płoty

3396.

Polonia Pogórze

3397.

Polonia Poraj

3398.

Polonia Poznań

3399.

Polonia Prószków

3400.

Polonia Przemyśl

3401.

Polonia Przylesie

3402.

Polonia Raczki

3403.

Polonia Radzanowo

3404.

Polonia Rokiciny

3405.

Polonia Słubice

3406.

Polonia Smardy

3407.

Polonia Ściborzyce Wielkie

3408.

Polonia Środa Śląska

3409.

Polonia Środa Wielkopolska

3410.

Polonia Trzebnica

3411.

Polonia Warszawa

3412.

Polonia Wilczkowice

3413.

Polonia Wrocław

3414.

Polonia Ząbkowice Śląskie

3415.

Polonia-Stal Świdnica

3416.

Polonia-Unia Widzów

3417.

Polonus Kazimierz Biskupi

3418.

POM Iskra Piotrkowice

3419.

Pomezania Malbork

3420.

Pomorzanian Serock

3421.

Pomorzanin Cychry

3422.

Pomorzanin Gdynia

3423.

Pomorzanin Krąpiel

3424.

Pomorzanin Nowogard

3425.

Pomorzanin Sławoborze

3426.

Pomorzanin Toruń

3427.

Pomorzanin Zamęcin

3428.

Pomorzanka Jarosławsko

3429.

Pomorzanka Sejny

3430.

Pomorze Potęgowo

3431.

Pomowiec Gronowo Elbląskie

3432.

Pomowiec Kijewo Królewskie

3433.

Poprad Rytro

3434.

Poraj Kraczewice

3435.

Porawie Większyce

3436.

Porcelana Ciechów

3437.

Portowiec Gdańsk

3438.

Postęp Łaziska

3439.

Potok Dobrynin

3440.

Potok Kamionka Sopot

3441.

Potok Karpniki

3442.

Potok Sitno

3443.

Powała Taczów

3444.

Powiślak Końskowola

3445.

Powiślanka Lipsko

3446.

Powiśle Bolesław

3447.

Powiśle Czernin

3448.

Powiśle Dzierzgoń

3449.

Powiśle Pawlice Rakowiec

3450.

Powstaniec Dobra

3451.

Poznań FC

3452.

Pozowianka Pozowice

3453.

Prawobrzeże Świnoujście

3454.

Prądniczanka Kraków

3455.

Prądnik Sułoszowa

3456.

Proch Pionki

3457.

Prochowiczanka Prochowice

3458.

Progres Kawęczyn

3459.

Promień Glinica

3460.

Promień Kowalewo Pomorskie

3461.

Promień Krzywiń

3462.

Promień Mońki

3463.

Promień Mosty

3464.

Promień Opalenica

3465.

Promień Przeginia

3466.

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

3467.

Promień Szczepanowo

3468.

Promień Zakrzowiec

3469.

Promień Żary

3470.

Promnik Łaskarzew

3471.

Promyk Bolęcin

3472.

Promyk Golasowice

3473.

Promyk Nowa Sucha

3474.

Promyk Urzejowice

3475.

Prosna Chocz-Kwileń

3476.

Prosna Kalisz

3477.

Prosna Wieruszów

3478.

Prosna Wyszanów

3479.

Prosna Zdziechowice

3480.

Pro-Team Żarczyn

3481.

Przebój Wolbrom

3482.

Przeciszovia Przeciszów

3483.

Przedborowianka Przedborowa

3484.

Przedmieście Jarosław

3485.

Przełęcz Dukla

3486.

Przełęcz Kossowa

3487.

Przełęcz Łopuszna

3488.

Przełom Besko

3489.

Przełom Kaniów

3490.

Przemsza Klucze

3491.

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

3492.

Przemsza Siewierz

3493.

Przemysław Poznań

3494.

Przyszłosć Włochy (Warszawa)

3495.

Przyszłość Ciochowice

3496.

Przyszłość dla młodziezy Rusinowo

3497.

Przyszłość Dłużyna

3498.

Przyszłość Nowe Chechło

3499.

Przyszłość Prusice

3500.

Przyszłość Rogów

3501.

PTC Pabianice

3502.

Pub Gol Jelenia Góra

3503.

Puls Broszkowice

3504.

Puma Darzlubie

3505.

Puma Pietrzykowice

3506.

Puszcza Hajnówka

3507.

Puszcza Niepołomice

3508.

Pychowianka Kraków

3509.

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)

3510.

Raba Dopczyce

3511.

Raba Książnice

3512.

Raba Niedary

3513.

Racławia Racławice Śląskie

3514.

Rada Orzechowce

3515.

Radar Łętowice

3516.

Radew Białogórzno

3517.

Radiators Stąporków

3518.

Radłovia Radłów

3519.

Radomiak Radom

3520.

Radomiak Radomno

3521.

Radomyślanka Radomyśl Wielki

3522.

Radosan Radomyśl nad Sanem

3523.

Radość Staropole

3524.

Radovia Radowo Małe

3525.

Radowiak

3526.

Radunia Stężyca

3527.

Radwan Lubasz

3528.

Radziechowianka Radziechów

3529.

Radziszowianka Radziszów

3530.

Radzynianka Radzyń Chełmiński

3531.

Rafako Racibórz

3532.

Rakovia Raków

3533.

Raków Częstochowa

3534.

Raniżowia Raniżów

3535.

Rapid Domaniów

3536.

Raptus Dzikowice

3537.

Rasel Dygowo

3538.

Raszkowianka Raszków

3539.

Rataj Paszowice

3540.

Rawa Rawicz

3541.

Rawka Bolimów

3542.

Rawys Raciąż

3543.

Reaktywacja Żerniki Wrocławskie

3544.

Real Myszewo

3545.

Redłovia Redło

3546.

Reduta Bisztynek

3547.

Rega Trzebiatów

3548.

Rekord Bielsko-Biała

3549.

Relaks Mechowo

3550.

Relaks Szklary Dolne

3551.

Relaks Wysoka

3552.

Relax Czerniewice

3553.

Relax Grabice

3554.

Relax Księżpol

3555.

Relax Miszewo Murowane

3556.

Relax Radecznica

3557.

Relax Radziwiłłów

3558.

Relax Ryjewo

3559.

Remix Niebieszczany

3560.

Remor Recz

3561.

Resko Korcino

3562.

Resovia

3563.

Retman Ulanów

3564.

Rędzinianka Wojaszówka

3565.

RKS Grodziec (Będzin)

3566.

RKS Radliczyce

3567.

RKS Radomsko

3568.

RKS Rybakowo

3569.

RKS Rychłocice

3570.

RKS Rzeczyca

3571.

RKS Rzeszów

3572.

RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

3573.

Rodło Górniki (Bytom)

3574.

Rodło Granowice

3575.

Rodło Kwidzyn

3576.

Rodło Opolskie

3577.

Rodło Trzciano

3578.

Rohland Tuszów

3579.

Rokita Kornatka

3580.

Rokita Rokietnica

3581.

Rokita Rokitnica

3582.

Rolnik Biedrzychowice

3583.

Rolnik Lasocice

3584.

Rolnik Lewice

3585.

Rolnik Paruszowice

3586.

Rolnik Skąpa

3587.

Rolnik Wierzbica Górna

3588.

Rolnik Wólka Krowicka

3589.

Rolpol Rossow Chlebowo

3590.

Rominda Gołdap

3591.

Rosa Rościsławice

3592.

Rotar Węglówka

3593.

Rotunda Krzeszów

3594.

Rotuz Bronów

3595.

ROW 1964 Rybnik

3596.

Rowokół Smołdzino

3597.

Rozbark Bytom

3598.

Roztocze Batorz

3599.

Roztocze Narol

3600.

Roztocze Ruda Różaniecka

3601.

Roztocze Szczebrzeszyn

3602.

Rozwój Bełsznica

3603.

Rozwój Katowice

3604.

Rozwój Warszawa

3605.

Rożnovia Rożnowo

3606.

Róża Różanki

3607.

Ruch Bojanowo

3608.

Ruch Chorzów

3609.

Ruch Chrzanowice

3610.

Ruch Gościszewo

3611.

Ruch Izbica

3612.

Ruch Kochanowice

3613.

Ruch Kozłów

3614.

Ruch Machnów Nowy

3615.

Ruch Miłoszowa

3616.

Ruch Popkowice-Zadworze

3617.

Ruch Radzionków

3618.

Ruch Stanowice

3619.

Ruch Steblów

3620.

Ruch Warzęgowo

3621.

Ruch Wysokie Mazowieckie

3622.

Ruch Zdzieszowice

3623.

Ruch Zubrzyce

3624.

Rudatom Kępa

3625.

Rudnia Zabłudów

3626.

Rudnianka Rudna Wielka

3627.

Rudzik Rudna Mała

3628.

Rurzyca Nawodna

3629.

Ruszcovia Borkowice

3630.

Rybak Ciasna

3631.

Rybak Parowa

3632.

Rybie Nowe Rybie

3633.

Rydzynak Rydzyna

3634.

Rylowia Rylowa

3635.

Rymer Rybnik

3636.

Ryś Laski

3637.

Rywal Kurza Góra

3638.

Rywal Ruchna

3639.

Rywal Stargard Gubiński

3640.

Rywal-Klon Mochy

3641.

Rządza Załubice

3642.

Rzekunianka Rzekuń

3643.

Rzemieślnik Kwilcz

3644.

Rzemieślnik Oława

3645.

Rzemieślnik Pilzno

3646.

Rzemieślnik Strażów

3647.

Rzemiosło Dziewkowice

3648.

Rzozovia Rzozów

3649.

Sad Chwiram

3650.

Sadownik Błędów

3651.

Sadownik Waganiec

3652.

Salęt Boże

3653.

Same Kozaki Dobra

3654.

Samson Samsonów

3655.

San Gorzyce

3656.

San Hurko

3657.

San Kłyżów

3658.

San Nozdrzec

3659.

San Rozwadów

3660.

San Wierzawice

3661.

San Wrzawy

3662.

Sandecja Nowy Sącz

3663.

Sankowia Sanka

3664.

Sanna Zaklików

3665.

Sanoczaka Święte

3666.

Sanovia Lesko

3667.

Sanowia Michałówka

3668.

Santos Czerchów

3669.

Santos Kłębowiec

3670.

Santos Piwoda

3671.

Santos Sarbinowo

3672.

Sarmacja Będzin

3673.

Sarmata Dobra

3674.

Sarnowianka Sarnowa

3675.

Saturn Mielno

3676.

Saturn Ostrowite

3677.

Saturn Szadzko

3678.

Sawa Sonina

3679.

Sawena Sawin

3680.

Sekwoja Brwice

3681.

SEMP Ursynów (Warszawa)

3682.

Serokomla Janowiec

3683.

Sezal Janiszów

3684.

Sęp Brzesko

3685.

Sęp Droginia

3686.

Sęp Żelechów

3687.

SF Wilanów (Warszawa)

3688.

SHR Wojcieszyce

3689.

Siarka Tarnobrzeg

3690.

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

3691.

Sierakowianka Sierakowice Lewe

3692.

Silesia Lubomia

3693.

Silesia Miechowice (Bytom)

3694.

Silesia Piekary Śląskie

3695.

Silesia Szymanów

3696.

Silesius Kotórz Mały

3697.

Siódemka Tychy

3698.

Skalni Zaskale

3699.

Skalniak Kroczyce

3700.

Skalnik Czarny Bór

3701.

Skalnik Gracze

3702.

Skalnik Rębiszów

3703.

Skalnik Sulejów

3704.

Skalnik Trzemeśnia

3705.

Skała Tumlin

3706.

Skałka Rogoźnik

3707.

Skałka Żabnica

3708.

Skałki Stolec

3709.

Skarpa Orsk

3710.

Skaryszewianka Skaryszew

3711.

Skawa Jaroszowice

3712.

Skawa Podolsze

3713.

Skawa Wadowice

3714.

Skawa Witanowice

3715.

Skawinka Skawina

3716.

Skora Jadwisin

3717.

Skorpion Wylów

3718.

Skotawa Budowo

3719.

SKP Korona Warszawa

3720.

SKP Słubice

3721.

SKP Słupca

3722.

Skra Częstochowa

3723.

Skra Drobin

3724.

Skra Kończewice

3725.

Skra Paterek

3726.

Skra Wielkopolska Otusz

3727.

Skra Wojnowice

3728.

Skrwa Łukomie

3729.

Skrwa Skrwilno

3730.

Skrzyczne Lipowa

3731.

Skrzydlaci Będargowo

3732.

SKS 13 Poznań

3733.

SKS Głuchów Górny

3734.

SKS Leokadiów

3735.

SKS Łagisza (Będzin)

3736.

SKS Szczytno

3737.

Slavia Ruda Śląska

3738.

Sława Choszczno

3739.

Sława Sławno

3740.

Słąwek Borzechowo

3741.

Słomka Siekierczyna

3742.

Słomniczanka Słomniki

3743.

Słowian Dworszowice Pakoszowe

3744.

Słowianin Grębów

3745.

Słowianin Wolibórz

3746.

Słupia Charnowo

3747.

Słupia Kobylnica

3748.

Słupia Sulęczyno

3749.

Smak Pomorski Wilcze Laski

3750.

Smoczanka Mielec

3751.

Smogórzanka Smogóry

3752.

Smoki Podole Małe

3753.

Smolar Smolarzyny

3754.

Snajper Sośninka

3755.

Sobieski Gniew

3756.

Sobniów Jasło

3757.

Sobol Niżatyce

3758.

Sobpol Konopnica

3759.

Sokolica Krościenko nad Dunajcem

3760.

Sokoły Droszew

3761.

Sokól Sokolniki

3762.

Sokół  Sokołowice

3763.

Sokół 1946 Sokółka

3764.

Sokół Adamów

3765.

Sokół Aleksandrów

3766.

Sokół Bierdzany

3767.

Sokół Boguchwałów

3768.

Sokół Borzęcin Górny

3769.

Sokół Borzęta

3770.

Sokół Bożepole Wielkie

3771.

Sokół Bralin

3772.

Sokół Buczkowice

3773.

Sokół Budki Piaseckie

3774.

Sokół Celestynów

3775.

Sokół Chorągwica

3776.

Sokół Chrząstowice

3777.

Sokół Chwaliszew

3778.

Sokół Chwałkowo

3779.

Sokół Damasławek

3780.

Sokół Dąbrówka Wielkopolska

3781.

Sokół Domaradz

3782.

Sokół Duszniki

3783.

Sokół Ełganowo

3784.

Sokół Frydrychowice

3785.

Sokół Gębice

3786.

Sokół Gołaczewy

3787.

Sokół Goszczanów

3788.

Sokół Gościm

3789.

Sokół Granowo

3790.

Sokół Grodzisko

3791.

Sokół Hecznarowice

3792.

Sokół Hucisko

3793.

Sokół Jerzmanowa

3794.

Sokół Kalsk

3795.

Sokół Kamień

3796.

Sokół Karlino

3797.

Sokół Kaszczor

3798.

Sokół Kaszowo

3799.

Sokół Kleczew

3800.

Sokół Kocmyrzów

3801.

Sokół Kolbuszowa Dolna

3802.

Sokół Konopnica

3803.

Sokół Kostrza

3804.

Sokół Kościerzyn Wielki

3805.

Sokół Krynka

3806.

Sokół Krzywa

3807.

Sokół Krzywa

3808.

Sokół Kuleszewo

3809.

Sokół Leśnica

3810.

Sokół Lubichowo

3811.

Sokół Lubomiersk

3812.

Sokół Lulewice

3813.

Sokół Łany Wielkie

3814.

Sokół Malinie

3815.

Sokół Marcinkowice

3816.

Sokół Maszkienice

3817.

Sokół Mieścisko

3818.

Sokół Niechłów

3819.

Sokół Niemodlin

3820.

Sokół Nisko

3821.

Sokół Nowy Dwór

3822.

Sokół Olsztyn

3823.

Sokół Orzech

3824.

Sokół Ostróda

3825.

Sokół Pniewy

3826.

Sokół Popów

3827.

Sokół Przytkowice

3828.

Sokół Przytyk

3829.

Sokół Pyrzyce

3830.

Sokół Radomin

3831.

Sokół Rakoniewice

3832.

Sokół Regnów

3833.

Sokół Rozłogi

3834.

Sokół Różańsko

3835.

Sokół Rybna

3836.

Sokół Rykoszyn

3837.

Sokół Serock

3838.

Sokół Sieniawa

3839.

Sokół Sietesz

3840.

Sokół Słopnice

3841.

Sokół Smolec

3842.

Sokół Sokoliniec

3843.

Sokół Sokołowiec

3844.

Sokół Sokołów Małopolski

3845.

Sokół Staszkówka

3846.

Sokół Strzelno

3847.

Sokół Studzian

3848.

Sokół Suliszewo

3849.

Sokół Szamocin

3850.

Sokół Szczypkowice

3851.

Sokół Świba

3852.

Sokół Ujeździec Mały

3853.

Sokół Ujeździec Wielki

3854.

Sokół Wielka Lipa

3855.

Sokół Włoszakowice

3856.

Sokół Wola

3857.

Sokół Wręczyca Wielka

3858.

Sokół Wroniawy

3859.

Sokół Wyczechy

3860.

Sokół Zabrzeg

3861.

Sokół Zblewo

3862.

Sokół Zbrosławice

3863.

Sokół Zwierzyniec

3864.

Sola Łęki

3865.

Solavia Grojec

3866.

Solen Zabłoto

3867.

Soła Kobiernice

3868.

Soła Rajcza

3869.

Soła Żywiec

3870.

Sona Nowe Miasto

3871.

Sosnowianka Stanisław Dolny

3872.

Sośnica Gliwice

3873.

Sowianka Sowno

3874.

SP Zawisza Bydgoszcz

3875.

Sparta Augustów

3876.

Sparta Babice

3877.

Sparta Barłogi

3878.

Sparta Będkowo

3879.

Sparta Brodnica

3880.

Sparta Brody

3881.

Sparta Chorzelów

3882.

Sparta Dwikozy

3883.

Sparta Grabik

3884.

Sparta Grębocice

3885.

Sparta Gryfice

3886.

Sparta Janowiec Wielkopolski

3887.

Sparta Jazgarzew

3888.

Sparta Jeżowe

3889.

Sparta Katowice

3890.

Sparta Kazimierza Wielka

3891.

Sparta Konarzyny

3892.

Sparta Konin

3893.

Sparta Kwietniewo

3894.

Sparta Lubliniec

3895.

Sparta Łabunie

3896.

Sparta Łężyca

3897.

Sparta Łódź

3898.

Sparta Łubianka

3899.

Sparta Miejska Górka

3900.

Sparta Mierków

3901.

Sparta Miłcz

3902.

Sparta Miodnica

3903.

Sparta Mochowo

3904.

Sparta Mokrsko

3905.

Sparta Nietkowice

3906.

Sparta Nowa Wieś

3907.

Sparta Oborniki

3908.

Sparta Oleszna

3909.

Sparta Orzechowo

3910.

Sparta Osobnica

3911.

Sparta Ostroszowice

3912.

Sparta Ostrów

3913.

Sparta Paczków

3914.

Sparta Parszowice

3915.

Sparta Przedmieście

3916.

Sparta Przeginia

3917.

Sparta Przysiersk

3918.

Sparta Rejowiec Fabryczny

3919.

Sparta Rudna

3920.

Sparta Russów

3921.

Sparta Siedlec Duży

3922.

Sparta Skarszyn

3923.

Sparta Skrzeszowice

3924.

Sparta Sława

3925.

Sparta Stary Waliszów

3926.

Sparta Sycewice

3927.

Sparta Szamotuły

3928.

Sparta Szczekociny

3929.

Sparta Szepietowo

3930.

Sparta Tworóg

3931.

Sparta Węgorzyno

3932.

Sparta Wożuczyn

3933.

Sparta Wrocław

3934.

Sparta Wszemirów

3935.

Sparta Zawiszyce

3936.

Sparta Zebrzydowa

3937.

Sparta Ziębice

3938.

Sparta Złotów

3939.

Spartak Bytnica

3940.

Spartak Charsznica

3941.

Spartak Deszczno

3942.

Spartak Wielkanoc-Gołcza

3943.

Spartakus Byczeń

3944.

Spartakus Daleszyce

3945.

Spartakus Radgoszcz

3946.

Spartan Marszowice

3947.

Spartan Sosny

3948.

Spisz Krempachy

3949.

SPLGMP Rogoźnica

3950.

Spływ Sromowce Wyżne

3951.

Społem Zabrze

3952.

Sport Perfect Łódź

3953.

Sporting Leźno

3954.

Sporting Wrocław

3955.

Sportowiec Modlniczka

3956.

Spójnia Białe Błota

3957.

Spójnia Górki Wielkie

3958.

Spójnia Landek

3959.

Spójnia Mała Wieś

3960.

Spójnia Osiek

3961.

Spójnia Ośno Lubuskie

3962.

Spójnia Sadlinki

3963.

Spójnia Strykowo

3964.

Spójnia Świdwin

3965.

Spójnia Zebrzydowice

3966.

Spółdzielca Grabno

3967.

Spółdzielca Siedliszcze

3968.

Sprint Wierzchowiska

3969.

Sprint Żarówka

3970.

Sprotavia Szprotawa

3971.

SRS Zamienie

3972.

SRT Halinów

3973.

SSKF KS Dąbrowa

3974.

SSPN Malczkowo

3975.

Stadion Śląski Chorzów

3976.

Stal Brzeg

3977.

Stal Chełm Śląski

3978.

Stal Chocianów

3979.

Stal Głowno

3980.

Stal Gorzyce

3981.

Stal Grobniki

3982.

Stal Grudziądz

3983.

Stal Jasień

3984.

Stal Jezierzyce

3985.

Stal Kraśnik

3986.

Stal Kunów

3987.

Stal Lipiany

3988.

Stal Łańcut

3989.

Stal Mielec

3990.

Stal Niewiadów

3991.

Stal Nowa Dęba

3992.

Stal Pleszew

3993.

Stal Poniatowa

3994.

Stal Rzeszów

3995.

Stal Stalowa Wola

3996.

Stal Sulęcin

3997.

Stal Szczecin

3998.

Stal Zawadzkie

3999.

Standard Święcany

4000.

Star Starachowice

4001.

Stare Bukowno

4002.

Stare Koźle

4003.

Staromieszczanka Stare Miasto

4004.

Staroniwa Rzeszów

4005.

Start 77 Biadoliny Szlacheckie

4006.

Start Bogdanowice

4007.

Start Borek Stary

4008.

Start Brzezie

4009.

Start Brzeziny

4010.

Start Brzóza Stadnicka

4011.

Start Bychowo

4012.

Start Dobrodzień

4013.

Start Gózd

4014.

Start Jełowa

4015.

Start Kamień

4016.

Start Kleszczów

4017.

Start Krasnystaw

4018.

Start Kruklanki

4019.

Start Kulice

4020.

Start Lgota Wielka

4021.

Start Lisie Jamy

4022.

Start Lubenia

4023.

Start Łebień

4024.

Start Łódź

4025.

Start Łubnice

4026.

Start Miastko

4027.

Start Mirocin

4028.

Start Mrzezino

4029.

Start Mszana

4030.

Start Namysłów

4031.

Start Nidzica

4032.

Start Osetnica

4033.

Start Otwock

4034.

Start Pietrowice Wielkie

4035.

Start Płoty

4036.

Start Proboszczewice

4037.

Start Pruchnik

4038.

Start Pruszcz

4039.

Start Pukinin

4040.

Start Radziejów

4041.

Start Regent Pawłów

4042.

Start Rymanów

4043.

Start Sierakowice

4044.

Start Siołkowice Stare

4045.

Start Słupia Jędrzejowska

4046.

Start Soborzyce

4047.

Start Stawki

4048.

Start Szczawin

4049.

Start Świątkowice

4050.

Start Toruń

4051.

Start Warlubie

4052.

Start Wola Mielecka

4053.

Start Złaków Borowy

4054.

Starter Gęsiniec

4055.

Staw Polanka

4056.

Stegna Parchowo

4057.

Stegny Wyszogród

4058.

Stella Białośliwie

4059.

Stella Lubomierz

4060.

Stella Luboń

4061.

Stilon Gorzów Wielkopolski

4062.

Stobrawa Ligota Dolna

4063.

Stobrawa Wachowice

4064.

Stoczniowiec Płock

4065.

Stok Zakrzówek

4066.

Stolem Gniewino

4067.

Stomil Olsztyn

4068.

Stradom Częstochowa

4069.

Stradomka Skrzydlna

4070.

Straszkovia Straszków

4071.

Strażak Bidziny

4072.

Strażak Dębowiec

4073.

Strażak Goszcza

4074.

Strażak Karsy

4075.

Strażak Kokotów

4076.

Strażak Licheń Stary

4077.

Strażak Lubzina

4078.

Strażak Mikołów

4079.

Strażak Mokrzyska

4080.

Strażak Nowa Wieś

4081.

Strażak Pielgrzymowice

4082.

Strażak Przybysławice

4083.

Strażak Przyszów

4084.

Strażak Rajsko

4085.

Strażak Rączna

4086.

Strażak Słupia

4087.

Strażak Sośnica

4088.

Strażak Wielogóra

4089.

Strong Zielenica

4090.

Strug Tyczyn

4091.

Struga Czatkowice

4092.

Struga Dobieszków

4093.

Struga Drzycim

4094.

Strumień Polanka Wielka

4095.

Strumyk Hawłowice

4096.

Strumyk Malawa

4097.

Strumyk Zarzecze

4098.

Strzelcy Kraków

4099.

Strzelec Budzów

4100.

Strzelec Chroberz

4101.

Strzelec Dąbrownica

4102.

Strzelec Frysztak

4103.

Strzelec Rzuchów

4104.

Strzelinianka Strzelin

4105.

Styna Godziszewo

4106.

Suchary Suchy Las

4107.

Sudety Burgrabice

4108.

Sudety Dziećmorowice

4109.

Sudety Giebułtów

4110.

Sudety Kątki

4111.

Sudety Międzylesie

4112.

Sudety Moszczanka

4113.

Sudovia Szudziałowo

4114.

Sulimirczyk Sulmierzyce

4115.

Supraślanka Supraśl

4116.

Swornica Czarnowąsy

4117.

Sygnał Chodel

4118.

Sygnał Lublin

4119.

Sygnał Włosienica

4120.

Sygnały Gotartowice (Rybnik)

4121.

Syrena Cybinka

4122.

Syrena Młynary

4123.

Syrena Zbąszynek

4124.

Syrena/Grot Rymań

4125.

Szaluna Zębice

4126.

Szansa Reszel

4127.

Szansa Siemianice

4128.

Szarotka Chochołów

4129.

Szarotka Nowosielcew

4130.

Szarotka Rogóżno

4131.

Szarotka Rokiciny Podhalańskie

4132.

Szarotka Uherce

4133.

Szarża Krojnaty

4134.

Szazan Pęczniew

4135.

Szczakowianka Jaworzno

4136.

Szczerbiec Wolbórz

4137.

Szczyt Szczytniki

4138.

Szkło Młyny

4139.

Szombierki Bytom

4140.

Szopen Sanniki

4141.

Szpak Skórcz

4142.

Szreniawa Nowy Wiśnicz

4143.

Sztorm Mosty

4144.

Szturm Junikowo (Poznań)

4145.

Szubianka Szubin

4146.

Szumy Susiec

4147.

Szydłowianka Szydłowiec

4148.

Szyszła Tarnoszyn

4149.

Śląsk Koszęcin

4150.

Śląsk Łubniany

4151.

Śląsk Reńska Wieś

4152.

Śląsk Świętochłowice

4153.

Śląsk Wrocław

4154.

Ślązak Bycina

4155.

Ślęza Borów

4156.

Ślęza Księginice Wielkie

4157.

Ślęza Wrocław

4158.

Ślęża Ciepłowody

4159.

Ślęża Sobótka

4160.

Ślężanka Tąpadła

4161.

Śniardwy Orzysz

4162.

Śnieżnik Domaszków

4163.

Światowid 63 Łobez

4164.

Świdniczanka Świdnik Mały

4165.

Świt Baranowo

4166.

Świt Barcząca

4167.

Świt Barnimie

4168.

Świt Cmielów

4169.

Świt Kamieńsk

4170.

Świt Krzeszowice

4171.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

4172.

Świt Osielec

4173.

Świt Radostowo

4174.

Świt Staroźreby

4175.

Świt Szczecin-Skolwin

4176.

Świt Warszawa

4177.

Świteź Wiązów

4178.

Tabaszovia Tabaszowa

4179.

Tajfun Brochów

4180.

Tajfun Harbułtowice

4181.

Tajfun Jartypory

4182.

Tajfun Łubno

4183.

Tajfun Ostrów Lubelski

4184.

Tamka Dzierzgowo

4185.

Tanew Majdan Stary

4186.

Tanew Wólka Tanewska

4187.

Tanowia Tanowo

4188.

Tarant Krzyżowice

4189.

Tarant Wójcin

4190.

Tarchalanka Tarchały Wielkie

4191.

Tarnavia Tarnawa

4192.

Tarnawianka Tarnawa Dolna

4193.

Tarnovia Tarnowo Podgórne

4194.

Tarnovia Tarnów

4195.

Tarnovia Tarnów Opolski

4196.

Tarnovia Tarnówka

4197.

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

4198.

Tarpan Korchów

4199.

Tarpan Mrocza

4200.

Tartak Klamry

4201.

Tartak Wudzyn

4202.

Tarzani Wrzeszczyna

4203.

Tatra Krzeniów

4204.

Tatran Kraśniczyn

4205.

Tatyna Dylągówka

4206.

Taxus Komierowo

4207.

Team Przecław

4208.

Teleszyna Przykona

4209.

Temida Złota

4210.

Temis Brda Wielkie Chełmy

4211.

Tempo Białka

4212.

Tempo Cmolas

4213.

Tempo Nienaszów

4214.

Tempo Paniówki

4215.

Tempo Płaza

4216.

Tempo Puńców

4217.

Tempo Ramsowo/Wipsowo

4218.

Tempo Rzeszotary

4219.

Tempo Stolarzowice (Bytom)

4220.

Termy Uniejów-Ostrowsko

4221.

Tęcza Augustów

4222.

Tęcza Bełżyce

4223.

Tęcza Biskupiec

4224.

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)

4225.

Tęcza Bolesławice

4226.

Tęcza Brodnia

4227.

Tęcza Brody

4228.

Tęcza Brusy

4229.

Tęcza Gowarczów

4230.

Tęcza Jankowice

4231.

Tęcza Janków

4232.

Tęcza Korczew

4233.

Tęcza Kosienice

4234.

Tęcza Kraśnik

4235.

Tęcza Krosno Odrzańskie

4236.

Tęcza Kwielice

4237.

Tęcza Kwietno

4238.

Tęcza Miłomłyn

4239.

Tęcza Ojrzeń

4240.

Tęcza Piekary

4241.

Tęcza Pisarzowice

4242.

Tęcza Słomiróg

4243.

Tęcza Stanisławów

4244.

Tęcza Szropy

4245.

Tęcza Szymiszów

4246.

Tęcza Tenczynek

4247.

Tęcza Topólka

4248.

Tęcza Tuchorza

4249.

Tęcza Wiąg

4250.

Tęcza Wielowieś

4251.

Tęcza Wysock

4252.

Tęcza Zendek

4253.

Tęcza Zręcin

4254.

Tęcza/Osa Osieczna

4255.

TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle

4256.

TKKF Chynowianka Zielona Góra

4257.

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)

4258.

TKKF Kliny (Kraków)

4259.

TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)

4260.

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)

4261.

TKP Tuchola

4262.

Tłuchovia Tłuchowo

4263.

Tomasovia Tomaszów

4264.

Tomtex Widawa Wrocław

4265.

Topola Łupice

4266.

Topór Aleksandrowice

4267.

Top-Spin Promnik

4268.

TOR Dobrzeń Wielki

4269.

Tor Laskowice Pomorskie

4270.

Tornado Wrocanka

4271.

Toroma Torzym

4272.

TPS Boguchwały

4273.

TPS Winogrady

4274.

Tramp Osiecznica

4275.

Tramwaj Kraków

4276.

Transdźwig Stale

4277.

Transportowiec Kłopotów

4278.

Traper Chichy

4279.

Trasch-Attack Lipiny

4280.

Trawena Trawniki

4281.

Trojan Lądek Zdrój

4282.

Trotyl Zarębki

4283.

Trzcianka Trzciana

4284.

Trzebol Wielkie Drogi

4285.

Trzy Buki Wierzchowisko

4286.

Trzy Korony Żarnowiec

4287.

TS 05 Nowy Tomyśl

4288.

TS Janiszewice

4289.

TS Parzyce

4290.

TS Przylep

4291.

TS Węgrzce

4292.

TSG Kamieniec

4293.

Tucholanka Tuchola

4294.

Tuchovia Tuchów

4295.

Tulisia Tuliszków

4296.

Tupliczanka Tuplice

4297.

Tur Bielsk Podlaski

4298.

Tur Jaktorów

4299.

Tur Milejów

4300.

Tur Turek

4301.

Tur Turek

4302.

Tur Turew

4303.

Tur Turobin

4304.

Tur Turze Rogi

4305.

Tur Wrocław

4306.

Turbacz Mszana Dolna

4307.

Tuszymka Tuszyma

4308.

Twardy Świętoszów

4309.

Twierdza Kobylany

4310.

Tygrys Huta Mińska

4311.

Tymon Tymowa

4312.

Tytan Wisznice

4313.

Tywa Swobnica

4314.

UKS Baćkowice

4315.

UKS Dulowa

4316.

UKS Klukowo

4317.

UKS Łady

4318.

UKS Ołtarzew

4319.

UKS Regulice

4320.

UKS Siekierki (Warszawa)

4321.

UKS SMS Łódź

4322.

UKS Sygneczów

4323.

UKS Szopienice (Katowice)

4324.

UKS Śrem

4325.

UKS Tarczyn

4326.

UKS Ustków

4327.

UKS Warszowice

4328.

UKS Witków

4329.

ULKS Ciółkowo

4330.

ULKS Dębowica

4331.

ULKS Dzierzkowice

4332.

ULKS Gołąbek

4333.

ULKS Korzenna

4334.

ULKS Łączna

4335.

ULKS Ołdaki

4336.

ULKS Przydonica

4337.

ULKS Tarnawa

4338.

Ułani Dragacz

4339.

UM Krynki

4340.

Unia Bardo

4341.

Unia Białopole

4342.

Unia Bieruń Stary (Bieruń)

4343.

Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)

4344.

Unia Choceń

4345.

Unia Ciechanowiec

4346.

Unia Czermno

4347.

Unia Dąbrowa Górnicza

4348.

Unia Dolice

4349.

Unia Fredropol

4350.

Unia Gniewkowo

4351.

Unia Hrubieszów

4352.

Unia Iłów

4353.

Unia Janikowo

4354.

Unia Jaroszowiec

4355.

Unia Jaroszów

4356.

Unia Kalety

4357.

Unia Klawkowo

4358.

Unia Kolonowskie

4359.

Unia Komatków Północny

4360.

Unia Korzybie

4361.

Unia Kosztowy (Mysłowice)

4362.

Unia Krzywda

4363.

Unia Książenice

4364.

Unia Kunice

4365.

Unia Kwaczała

4366.

Unia Leszcze

4367.

Unia Lisowice

4368.

Unia Lubecko

4369.

Unia Lubiszyn

4370.

Unia Łukawiec

4371.

Unia Małogoszcz

4372.

Unia Masłońskie

4373.

Unia Męka (Sieradz)

4374.

Unia Miłoradzice

4375.

Unia Murów

4376.

Unia Naprawa

4377.

Unia Niedomice

4378.

Unia Nowa Sarzyna

4379.

Unia Oświęcim

4380.

Unia Racibórz

4381.

Unia Raszowa-Daniec

4382.

Unia Rejowiec

4383.

Unia Rędziny

4384.

Unia Rosochata

4385.

Unia Sędziszów

4386.

Unia Skierniewice

4387.

Unia Skowierzyn

4388.

Unia Solec Kujawski

4389.

Unia Stargard

4390.

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry)

4391.

Unia Sulmierzyce

4392.

Unia Susz

4393.

Unia Swarzędz

4394.

Unia Swochowo

4395.

Unia Szklary Górne

4396.

Unia Świerklaniec

4397.

Unia Tarnów

4398.

Unia Turza Śląska

4399.

Unia Ujście

4400.

Unia Wapno

4401.

Unia Warszawa

4402.

Unia Wąbrzeźno

4403.

Unia Wilkołaz

4404.

Unia Zaleska Wola

4405.

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)

4406.

Unia Złoty Stok

4407.

Unia Żabików

4408.

Unislavia Unisław

4409.

Unison Machowino

4410.

Universum Kraków

4411.

Unum Babice

4412.

Uran Łukowica

4413.

Uran Okrzeszyn

4414.

Uran Trzebicz

4415.

Urania Ruda Śląska

4416.

Urania Udorpie

4417.

Ursus Dachnów

4418.

Ursus Warszawa

4419.

Vęgoria Węgorzewo

4420.

Victoria 1900 Łany

4421.

Victoria Bartoszyce

4422.

Victoria Bielawy

4423.

Victoria Bielcza

4424.

Victoria Borek

4425.

Victoria Budy Głogów

4426.

Victoria Bydgoszcz

4427.

Victoria Chrościce

4428.

Victoria Chrząszczew

4429.

Victoria Cisek

4430.

Victoria Czadrów

4431.

Victoria Czermin

4432.

Victoria Czernikowo

4433.

Victoria Częstowchowa

4434.

Victoria Dąbrówka

4435.

Victoria Dębowiec

4436.

Victoria Dobieszyn

4437.

Victoria Dobrzyń

4438.

Victoria Giedlarowa

4439.

Victoria Grabów

4440.

Victoria Hażlach

4441.

Victoria Jaworzno

4442.

Victoria Kaliska

4443.

Victoria Kałuszyn

4444.

Victoria Katowice

4445.

Victoria Kidałowice

4446.

Victoria Kobylany

4447.

Victoria Kołaczkowo

4448.

Victoria Koronowo

4449.

Victoria Koszyce Małe

4450.

Victoria Kościerzyce

4451.

Victoria Laski

4452.

Victoria Lisewo

4453.

Victoria Łódź

4454.

Victoria Łukowa

4455.

Victoria Mąkowarsko

4456.

Victoria Miały

4457.

Victoria Mniów

4458.

Victoria Niebocko

4459.

Victoria Niemcz

4460.

Victoria Niemstów

4461.

Victoria Ocieka

4462.

Victoria Orzeszków

4463.

Victoria Ostrzeszów

4464.

Victoria Pakoszówka

4465.

Victoria Parchów

4466.

Victoria Parczew

4467.

Victoria Pilchowice

4468.

Victoria Pomorzowice

4469.

Victoria Porąbka Uszewska

4470.

Victoria Rąbień

4471.

Victoria Ruszów

4472.

Victoria Rybczewice

4473.

Victoria Rychliki

4474.

Victoria Sianów

4475.

Victoria Siciny

4476.

Victoria Siecieborzyce

4477.

Victoria Skalbmierz

4478.

Victoria Skomlin

4479.

Victoria Słomka

4480.

Victoria Słupsk

4481.

Victoria Smólnik

4482.

Victoria Smroków

4483.

Victoria Stanowice

4484.

Victoria Stary Dzików

4485.

Victoria Strzebiń

4486.

Victoria Sulejówek

4487.

Victoria Szadek

4488.

Victoria Szczaniec

4489.

Victoria Śliwice

4490.

Victoria Śnietnica

4491.

Victoria Świebodzice

4492.

Victoria Tuszyn

4493.

Victoria Tymowa

4494.

Victoria Witowice Dolne

4495.

Victoria Woźniki

4496.

Victoria Września

4497.

Victoria Zabostów Duży

4498.

Victoria Zalas

4499.

Victoria Zawonia

4500.

Victoria Zerzeń (Warszawa)

4501.

Victoria Żmudź

4502.

Victoria Żyrowa

4503.

Victoria Żytno

4504.

Video Ciepielów

4505.

Vielgovia Szczecin-Wielgowo

4506.

Vigor Trzęsówka

4507.

Viking Leśniczówka (Poniatowa)

4508.

Viktoria Szarwark

4509.

Vineta Wolin

4510.

Vir Dorohucza

4511.

Vis Gidle

4512.

Vitapol Solec-Zdrój

4513.

Vitcovia Witkowo

4514.

Vitrum Wola Uhruska

4515.

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

4516.

Walka Czarnów

4517.

Walka Kosów

4518.

Walka Zabrze

4519.

Walter Opaka

4520.

Wałpusza 07 Jesionowiec

4521.

Wałsza Pieniężno

4522.

Wanda Nowa Huta (Kraków)

4523.

Warmia Grajewo

4524.

Warmia Olsztyn

4525.

Warmiak Łukta

4526.

Warmianka Bęsia

4527.

Warta Dobrów

4528.

Warta Działoszyn

4529.

Warta Gorzów Wielkopolski

4530.

Warta Jeżyki

4531.

Warta Kamieńskie Młyny

4532.

Warta Kołczyn

4533.

Warta Kramsk

4534.

Warta Krzymów

4535.

Warta Międzychód

4536.

Warta Mstów

4537.

Warta Myszków

4538.

Warta Obrzycko

4539.

Warta Osjaków

4540.

Warta Pławno

4541.

Warta Poznań

4542.

Warta Pyzdry

4543.

Warta Rumin

4544.

Warta Sieradz

4545.

Warta Słońsk

4546.

Warta Śrem

4547.

Warta Wartosław

4548.

Warta Zawada

4549.

Warta Zawiercie

4550.

Watra Białka Tatrzańska

4551.

Watra Mrozy

4552.

Wawel Kraków

4553.

Wawel Wąwolnica

4554.

Wawel Wirek (Ruda Śląska)

4555.

Wawrzynianka Wawrzeńcyce

4556.

Wda Czarna Woda

4557.

Wda Lipusz

4558.

Wda Świecie

4559.

Wektra Zbuczyn

4560.

Wel Bratian

4561.

Wel Lidzbark

4562.

Wełna Skoki

4563.

Wełnianka Kiszkowo

4564.

Wenus Jędrzejewo

4565.

Wenus Nowice

4566.

Wenus Oszczepalin

4567.

Werynianka Werynia

4568.

Węgrowianka Węgrowo

4569.

White Bat Czerńczyce

4570.

Wiar Huwniki

4571.

Wiar Krowniki

4572.

Wiara Lecha Poznań

4573.

Wiarus Żółtnica

4574.

Wiarusy Igołomia

4575.

Wiatr Ludźmierz

4576.

Wicher Brojce

4577.

Wicher Cieszewo

4578.

Wicher Dobra

4579.

Wicher Domasław

4580.

Wicher Gwiździny

4581.

Wicher Kobyłka

4582.

Wicher Miedziana Góra

4583.

Wicher Mierzym

4584.

Wicher Mogilino

4585.

Wicher Mycielin

4586.

Wicher Przelewice

4587.

Wicher Rąbino

4588.

Wicher Sadowne

4589.

Wicher Staw

4590.

Wicher Steklno

4591.

Wicher Stróża

4592.

Wicher Strzyżewo

4593.

Wicher Wielgie

4594.

Wicher Wierzchucino

4595.

Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)

4596.

Widawa Bierutów

4597.

Widawa Grędzina

4598.

Widawa Kiełczów

4599.

Widawa Stradomia

4600.

Widawa Wilków

4601.

Widok Skierniewice

4602.

Widzew Łódź

4603.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

4604.

Wieczysta Kraków

4605.

Wiekowianka Wiekowo

4606.

Wieliczanka Wieliczka

4607.

Wielkopolanin Siemianice

4608.

Wielkopolanka Szelejewo

4609.

Wielkopolska Komorniki

4610.

Wielmożanka Wielmoża

4611.

Wierchy Lasek

4612.

Wierchy Pasierbiec

4613.

Wierchy Rabka-Zdrój

4614.

Wierna Małogoszcz

4615.

Wierzianka Wierzbna

4616.

Wierzyca Pelplin

4617.

Wierzyca Stara Kiszewa

4618.

Wietcisa Skarszewy

4619.

Wiewierzanka Wiewierz

4620.

Wieża Postomino

4621.

Wieża Rudnica

4622.

Więcej Niż Sport Łódź

4623.

Więckovia Więkowice

4624.

Wigry Suwałki

4625.

Wikliniarz Woźniki

4626.

Wilamowiczanka Wilamowice

4627.

Wilczek Wilkowo

4628.

Wilga Garwolin

4629.

Wilga Golkowice

4630.

Wilga Koźmice Wielkie

4631.

Wilga Mistków Kościelny

4632.

Wilga Widełka

4633.

Wilki Różana

4634.

Wilki Wilcza

4635.

Wilki Wilczyn

4636.

Wilki Wilków

4637.

Wilkowianka Wilków

4638.

Wiraż Chłopice

4639.

Wisan Skopanie

4640.

Wisełka Rozkochów

4641.

Wisełka Siennów

4642.

Wisła Annopol

4643.

Wisła Borek Wlkp.

4644.

Wisła Borusowa

4645.

Wisła Chotcza

4646.

Wisła Czernichów

4647.

Wisła Długie Pole

4648.

Wisła Dobrzyń

4649.

Wisła Dziecinów

4650.

Wisła Fordon (Bydgoszcz)

4651.

Wisła Główina-Sobowo

4652.

Wisła Grobia

4653.

Wisła Gruczno

4654.

Wisła Grudziądz

4655.

Wisła Jabłonna

4656.

Wisła Jankowice

4657.

Wisła Jeziorzany

4658.

Wisła Józefów

4659.

Wisła Korzeniewo

4660.

Wisła Kraków

4661.

Wisła Łączany

4662.

Wisła Maciejowice

4663.

Wisła Nowe

4664.

Wisła Nowy Duninów

4665.

Wisła Nowy Korczyn

4666.

Wisła Pędzewo

4667.

Wisła Płock

4668.

Wisła Puławy

4669.

Wisła Rząska

4670.

Wisła Sandomierz

4671.

Wisła Solec

4672.

Wisła Steblewo

4673.

Wisła Strumień

4674.

Wisła Szczucin

4675.

Wisła Tczew

4676.

Wisła Zakroczym

4677.

Wisłoczanka Tryńcza

4678.

Wisłok Czarna

4679.

Wisłok Krościenko Wyżne

4680.

Wisłok Sieniawa

4681.

Wisłok Strzyżów

4682.

Wisłok Świętoniowa

4683.

Wisłok Wiśniowa

4684.

Wisłoka Błażkowa

4685.

Wisłoka Borowa

4686.

Wisłoka Dębica

4687.

Wisłoka Niegłowice

4688.

Wissa Szczuczyn

4689.

Wisznia Nienowice

4690.

Wiślanie Jaśkowice

4691.

Wiślanin Bobrowniki

4692.

Wiślanka Grabie

4693.

Wiśnia  Trzciana

4694.

Witniczanka Witnica

4695.

Witonianka Witonia

4696.

Witów Mszana Górna

4697.

Wiwa Goszcz

4698.

Wkra Bieżuń

4699.

Wkra Pomiechówek

4700.

Wkra Radzanów

4701.

Wkra Sochocin

4702.

Wkra Żuromin

4703.

WKS Boguszyczki

4704.

WKS Chełstów

4705.

WKS Kątna

4706.

WKS Kurzyna

4707.

WKS Łaz

4708.

WKS Majdan Sieniawski

4709.

WKS Mystkówiec Stary

4710.

WKS Nożyno

4711.

WKS Pilchowice

4712.

WKS Ruda Wielka

4713.

WKS Rząśnik

4714.

WKS Siemiechów

4715.

WKS Wieluń

4716.

WKS Wierzbice

4717.

WKS Wilczyce

4718.

WKS Witaszyce

4719.

WKS Wólka Świątkowa

4720.

WKS Zabrnie

4721.

WKS Zajezierze

4722.

WKS Żarki Średnie

4723.

Włocłavia Włocławek

4724.

Włodawianka Włodawa

4725.

Włokniarz Głuszyca

4726.

Włokniarz Leśna

4727.

Włókniarz Chełmsko Śląskie

4728.

Włókniarz Frampol

4729.

Włókniarz Kietrz

4730.

Włókniarz Konstantynów Łódzki

4731.

Włókniarz Kudowa-Zdrój

4732.

Włókniarz Mirsk

4733.

Włókniarz Moszczenica

4734.

Włókniarz Okonek

4735.

Włókniarz Pabianice

4736.

Włókniarz Rakszawa

4737.

Włókniarz Zelów

4738.

Włókniarz Zgierz

4739.

Wodniak Piotrawin-Łaziska

4740.

WODR Barzkowice

4741.

Woga Chociule

4742.

Wojak Kramarzówka

4743.

Wojciechy Bartoszyce

4744.

Wojownik Wabcz

4745.

Wola Chojnata

4746.

Wolania Wola Rządzińska

4747.

Wolania Wola Żelichowska

4748.

Wolanka Wola Filipowska

4749.

Wolni Kłaj

4750.

Woy Bukowiec Opoczyński

4751.

Wólczanka Wólka Grodziska

4752.

Wólczanka Wólka Pełkińska

4753.

Wóldom Wólka Domaszewska

4754.

Wratislavia Wrocław

4755.

Wróblowianka Wróblowice (Kraków)

4756.

Wrzos Krempna

4757.

Wrzos Międzyborów

4758.

Wrzos Szyszków

4759.

Wrzos Wrześnica

4760.

Wrzos Wrzosowo

4761.

Wrzosy Osieczany

4762.

Wspólni Różewo

4763.

Wspólnota Serbinów

4764.

WSS Wisła

4765.

Wtórkowianka Wtórek

4766.

Wulkan Ogrodnica

4767.

Wulkan Zakrzew

4768.

Wybrzeże Biesiekierz

4769.

Wybrzeże Objazda

4770.

Wybrzeże Rewalskie Rewal

4771.

Wymakracz Długosiodło

4772.

Wypoczynek Buków

4773.

Wyzwolenie Chorzów

4774.

Wzgórze Raciążek

4775.

Zabajka

4776.

Zaborowianka Zaborów

4777.

Zaborze Zabrze

4778.

Zachód Sobótka

4779.

Zacisze Trześń

4780.

Zadzior Buczyna

4781.

Zagłada Lisów

4782.

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)

4783.

Zagłębie Lubin

4784.

Zagłębie Piechcin

4785.

Zagłębie Sosnowiec

4786.

Zagórzanka Zagórze

4787.

Zalesianka Zalesie

4788.

Zalesie Wójcice

4789.

Zalew Frombork

4790.

Zalew Myczkowice

4791.

Zalew Stary Lubliniec

4792.

Zalew Stępnica

4793.

Zamczysko Marcinkowice

4794.

Zamczysko Mrukowa

4795.

Zamczysko Odrzykoń

4796.

Zameczek Czernica

4797.

Zamek Gołańcz

4798.

Zamek Gorzanów

4799.

Zamek Grodziec Śląski

4800.

Zamek Kamieniec Ząbkowicki

4801.

Zamek Kurzętnik

4802.

Zamek Skotniki

4803.

Zamek Trzebieszowice

4804.

Zamek Zamek Bierzgłowski

4805.

Zamet Przemków

4806.

Zamkowiec Toszek

4807.

Zamłynie Radom

4808.

Zantka Chorzów

4809.

Zapał Krzętów

4810.

Zapora Kluszkowice

4811.

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)

4812.

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)

4813.

Zaspa Gdańsk

4814.

Zatoka 95 Puck

4815.

Zatoka Braniewo

4816.

Zawisza Borzytuchom

4817.

Zawisza Dolsk

4818.

Zawisza Garbów

4819.

Zawisza Grzmiąca

4820.

Zawisza Łęka Opatowska

4821.

Zawisza Pajęczno

4822.

Zawisza Rzgów

4823.

Zawisza Serby

4824.

Zawisza Sienno

4825.

Zawisza Stara Kuźnia

4826.

Zawisza Sulechów

4827.

Zawrat Bukowina Tatrzńska

4828.

Zbylut Zbylutów

4829.

Zdrój Busko Zdrój

4830.

Zdrój Ciechocinek

4831.

Zdrój Horyniec

4832.

Zdrój Jedlina Zdrój

4833.

Zefka Kobyla Góra

4834.

Zenit Chmielnik

4835.

Zenit Kasinka Mała

4836.

Zenit Koszewo

4837.

Zenit Łęczyce

4838.

Zenit Ługów

4839.

Zenit Międzybórz

4840.

Zenit Myszęcin

4841.

Zenit Redkowice

4842.

ZET Tychy

4843.

Zew Dąbroszyn

4844.

Zew Kazimierz (Sosnowiec)

4845.

Zgoda Byczyna (Jaworzno)

4846.

Zgoda Chodecz

4847.

Zgoda Grodziszcze

4848.

Zgoda Malec

4849.

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

4850.

Zgoda Zarszyn

4851.

Zgoda Zawada Książęca

4852.

Zieleń Żelisławice

4853.

Zieleńczanka Zielonki

4854.

Zieloni Drożków

4855.

Zieloni Gaj Mały

4856.

Zieloni Koźminek

4857.

Zieloni Ligota Tułowicka

4858.

Zieloni Lubiechnia Wielka

4859.

Zieloni Łag

4860.

Zieloni Łagiewniki

4861.

Zieloni Mrowiny

4862.

Zieloni Niegowić

4863.

Zieloni Rakoszyce

4864.

Zieloni Szczodre

4865.

Zieloni Wilczkowice

4866.

Zieloni Wyszobór

4867.

Zieloni Zalesie

4868.

Zieloni Zborowskie

4869.

Zieloni Zielin

4870.

Zieloni Żarki

4871.

Ziemowit Osięciny

4872.

Zimowit Rzeszów

4873.

Zjednoczeni Bełchatów

4874.

Zjednoczeni Branice (Kraków)

4875.

Zjednoczeni Budziszewice

4876.

Zjednoczeni Bulkowo

4877.

Zjednoczeni Gościsław

4878.

Zjednoczeni Jeniniec

4879.

Zjednoczeni Kaczory

4880.

Zjednoczeni Kobylanka

4881.

Zjednoczeni Kurzycko

4882.

Zjednoczeni Lubrza

4883.

Zjednoczeni Łowęcice

4884.

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

4885.

Zjednoczeni Porajów-Kopaczów

4886.

Zjednoczeni Pudliszki

4887.

Zjednoczeni Rychwał

4888.

Zjednoczeni Snowidza

4889.

Zjednoczeni Stryków

4890.

Zjednoczeni Szczepanów

4891.

Zjednoczeni Ścinawka Średnia

4892.

Zjednoczeni Trzemeszko

4893.

Zjednoczeni Wapnica

4894.

Zjednoczeni Zabiała Stare Sioło

4895.

Zjednoczeni Żarów

4896.

Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów

4897.

ZKS Górażdże

4898.

ZKS Zagórów

4899.

ZKS Zelgniewo

4900.

Złoci Złotkowo

4901.

Złoczewia Złoczew

4902.

Złote Piaski Dzierżów

4903.

Złotsan Kuryłówka

4904.

Zły Warszawa

4905.

Znicz Biała Piska

4906.

Znicz Jankowice

4907.

Znicz Kłobuck

4908.

Znicz Kruszyn

4909.

Znicz Leśniów Wielki

4910.

Znicz Lubnów

4911.

Znicz Niedźwiedź

4912.

Znicz Obra

4913.

Znicz Pruszków

4914.

Znicz Rojewo

4915.

Znicz Siennica Różana

4916.

Znicz Sułkowice

4917.

Znicz Suraż

4918.

Znicz Trzemeszno

4919.

Znicz Władysławów

4920.

Znicz Włochy

4921.

Znicz Wysoka Kamieńska

4922.

Zodiak Sucha

4923.

Zootechnik Kołuda Wielka

4924.

Zorza 03 Łubienko

4925.

Zorza Brzeźnica

4926.

Zorza Czajków

4927.

Zorza Dobrzany

4928.

Zorza Grzmiąca

4929.

Zorza Jagiełła

4930.

Zorza Klwów

4931.

Zorza Kowala

4932.

Zorza Kowalów

4933.

Zorza Lubrza

4934.

Zorza Łęki Dukielskie

4935.

Zorza Niemil

4936.

Zorza Nowe Żabno

4937.

Zorza Ochla

4938.

Zorza Pęgów

4939.

Zorza Rolewice

4940.

Zorza Szczawin Kościelny

4941.

Zorza Ślesin

4942.

Zorza Trzeboś

4943.

Zorza Tychowo

4944.

Zorza Wilkszyn

4945.

Zorza Zaczernie

4946.

Zorza Zarzecze

4947.

Zorza-Tempo Pacanów

4948.

Zryw Bąków

4949.

Zryw Bielsk

4950.

Zryw Bratków

4951.

Zryw Brodła

4952.

Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)

4953.

Zryw Chełm

4954.

Zryw Chociwel

4955.

Zryw Dąbie

4956.

Zryw Dydnia

4957.

Zryw Dzikowiec

4958.

Zryw Głęboczek

4959.

Zryw Gola Świdnicka

4960.

Zryw Gorzków

4961.

Zryw Góralice

4962.

Zryw Grabiny Zameczek

4963.

Zryw Jedwabno

4964.

Zryw Kierzno

4965.

Zryw Kłębanowice

4966.

Zryw Kołbaskowo

4967.

Zryw Kotla

4968.

Zryw Królówka

4969.

Zryw Książki

4970.

Zryw Lanckorona

4971.

Zryw Młodów

4972.

Zryw Ożegów

4973.

Zryw Przesławice

4974.

Zryw Radonia

4975.

Zryw Rzeczyca

4976.

Zryw Skroniów

4977.

Zryw Sławoszyno

4978.

Zryw Sobolew

4979.

Zryw Sypniewo

4980.

Zryw Szarów

4981.

Zryw Szydłowice

4982.

Zryw Ubocze

4983.

Zryw Wielka Wieś

4984.

Zryw Wielki Lubień

4985.

Zryw Wójcin

4986.

Zryw Wrocki

4987.

Zryw Wygoda

4988.

Zryw Wysoka

4989.

Zryw Zbigniewice

4990.

Zrzeszeni Niwa

4991.

Zwierzyniecki KS Kraków

4992.

Zwlenianka Zwoleń

4993.

Zyndram Łącko

4994.

Źródło Kromołów (Zawiercie)

4995.

Źródło Krośnica

4996.

Żagiel Piecki

4997.

Żak Jamielnik

4998.

Żak Szreńsk

4999.

Żak/Różanka Wrocław

5000.

Żaki Taczanów

5001.

Żar Międzybrodzie Bialskie

5002.

Żar Szeroka

5003.

Żarek Barwałd Górny

5004.

Żarek Stronie

5005.

Żbik Nasielsk

5006.

Żenisz Żenichów

5007.

Żubr Drohiczyn

5008.

Żubr Gawłówek

5009.

Żubry Smarchowice Śląskie

5010.

Żuławy Nowy Dwór Gdański

5011.

Żuraw Krzeszów

5012.

Żuraw Żurawiczki

5013.

Żyrzyniak Żyrzyn

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl